Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wsad 24c02 prośba o ewentualny reset odkurzacz basenowy Dolphin 2001

FAZEREREK 31 Jul 2022 16:50 117 0
    FAZEREREK
    Level 15  
    Witam, jeśli wybrałem zły dział to proszę o przeniesienie na właściwy.
    Mam problem z urządzeniem do czyszczenia basenów marki Maytronics Dolphin Diagnostic 2001.
    Problem polega na tym że zostało wszystko sprawdzone pod kątem uszkodzenia brak zwarć tranzystory, diody, silniki, zasilanie, wszystko sprawne.
    Ostatnia rzecz jaka została do sprawdzenia to wsad pamięci 24c02 która współpracuje z układem MC74HC540AN.
    Urządzenie po uruchomieniu załącza się na kilka sekund i następnie zatrzymuje brak reakcji, po wyłączeniu sytuacja się powtarza...
    Postanowiłem zgrać wsad z pamięci w celu sprawdzenia jak wygląda, może zapisuje ilość cykli uruchomienia lub coś podobnego i kiedy już ilość cykli się skończy to właśnie tak się zachowuje celem wysłania do serwisu żeby zrobić przegląd..?
    Tak myślę bo postanowiłem po zgraniu skasować zawartość i zamontować czystą pamięć i o dziwo zadziałało ale... nie robi pełnej sekwencji kalibracji i wydaje mi się że akcelerometr też nie działa ...
    W załączniku dodaję zgrany wsad. Może ktoś z bardziej doświadczonych kolegów może to sprawdzić i coś więcej powiedzieć może faktycznie są jakieś sumy kontrolne lub coś w tym stylu, a może zupełnie się mylę nie wiem...
    Będę wdzięczny jeśli ktoś będzie chciał Mi pomóc , Pozdrawiam.