Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV/DVD nazwa STS model DVM 2118B problem z blokadą

12 Lis 2005 18:38 936 3
  • Poziom 18  
    TV jak wyzej wymieniony z DVD problem jest taki ze jest zablokowany prawdopodobnie blokada rodzicielska lub hotelowa, jaki jest standardowy kod i jak go wyłączyc krok po kroku, mozliwe ze ktos wklepał inny kod niz standardowy o ile jest taka mozliwość, jak to obejsc w tym modelu? po włączeniu jest niebieskie tło i logo kłótki nie reaguje zaden klawisz na pilocie i na TV jedynie klawisz od kieszeni DVD od wysuwania szuflady wie jak ten TV odblokowac? pomocy
  • Poziom 18  
    czy ktos wie jak ten typ TV odblokować? załączam skan instrukcji o kodzie ale nie wiele sie z tego dowiedzialem bo blokuje sie zaraz po włączenie przyciskiem power na pilocie i tylko na ekranie wyświetla się kłódka, prosze o porady sugestie
    Załączniki:
  • Poziom 37  
    Tydzień temu była u mnie klientka z takim problem i kazałem jej zrobić to co w instrukcji: wpisać kod domyślny (o ile nikt go nie zmienił) bodajrze 1111 albo 0000. Nie przyszła wiecej, więc może chodzi, ale nie wiem na pewno.
  • Poziom 18  
    u mnie jest problem ze sa zablokowane klawisze na pilocie oprucz power i od wysuwania tacki na DVD te klawisze tylko działaja i nie da sie wejsc do żadnego menu, skopiowałem pamiec moze by cos w pamieci zmienic i by pomogło jak co podaje linka tam jest mój wsad od pamieci fotka piloto itp https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic390539.html

Dodano po 2 [godziny] 36 [minuty]:

tompotter napisał:
    u mnie jest problem ze sa zablokowane klawisze na pilocie oprucz power i od wysuwania tacki na DVD te klawisze tylko działaja i nie da sie wejsc do żadnego menu, skopiowałem pamiec moze by cos w pamieci zmienic i by pomogło jak co podaje linka tam jest mój wsad od pamieci fotka piloto itp https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic390539.html]
    moze by mi ktos podpowiedzial jak co w jakiej kolejnosci usunąc te blokade jakie klawisze naciskac krok po kroku lub podesłać zmodyfikowanego bina bede wdzieczny