Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dlaczego po podpięciu do laptopa ACER Nitro 5 w Samsungu Q800T nie ma dźwięku?

Emattex 09 Aug 2022 19:39 114 3
    Emattex
    Level 3  
    Witam , mam taki problem posiadam soundbara samsung q800t i problem jest taki ze po połączeniu przez bluetooth laptop sie laczy ale tylko tyle , nie mozna w żaden sposób zmienic żeby dźwięk wydobywał sie z soundbara .laptop posiada win11 . Jest to laptop z tamtego roku , wiec świeżutki , wszystkie sterowniki zaktualizowane do najnowszych .

Zdjecie z mojego laptopa na ktorym to nie działa chodź jest tak samo połączony i sparowany , z resztą jak widać na przedstawionym zdjeciu przez bt Dlaczego po podpięciu do laptopa ACER Nitro 5 w Samsungu Q800T nie ma dźwięku?Bez tytu..4.jpg Download (340.95 kB)

dodam że łączyłem sie z innym głośnikiem przez bt jbl go2 i połączenie było normalne dźwięk grał normalnie z głosnika a nie z laptopa

Zaznacze od razu że pożyczyłem drugiego laptopa również acer , win 11 tyle że duzo starszego z 10 lat ma i na nim soundbar łączy się bez problemowo , dzwiek gra przez soundbara . Zdjęcie z drugiego laptopa że to działa
    Dlaczego po podpięciu do laptopa ACER Nitro 5 w Samsungu Q800T nie ma dźwięku?Bez tytułu... kopia.jpg Download (158.79 kB)
    wojciechkmita
    Level 2  
    Być może problem leży gdzieś w rejestrze systemu miałem bardzo podobny problem i postawienie systemu na nowo go rozwiązało. Ewentualnie odinstaluj całkowicie sterowniki od bluetooth i zainstaluj ponownie może akurat mu się odwidzi. Powodzenia
    Emattex
    Level 3  
    Odinstalowałem sterownik, zainstalowałem na nowo i nic nie pomogło, programem ze strony Windows wyczyściłem cały rejestr, bo może coś się napisało i dla tego to nie chodziło poprawnie, ale niestety nic to nie pomogło. Obawiam się czy postawienie na nowo systemy wogole coś pomoże...
    wojciechkmita
    Level 2  
    Do momentu aż nie zaryzykujesz nie dowiemy się ja bym postawił na Świezo system