Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz sygnału kablowego

13 Lis 2005 12:59 3438 4
  • Poziom 10  
    Witam!
    Mam pytanko!!!
    Mam taki przypadek że w moim pokoju jak sygnał antenowy mam poprowadzony z widea to on mi wzmacnia sygnał, i gdybym go nie miał to strasznie by to wyglądało, a znowu 2 wideo które jest w pokoju rodziców takiego efektu nie robi.

Więc moje pytanko czy są jakieś użądzenia co "działają" które by wzacniały sygnał z kablówki??? Kiedyś kupiłem taki zasilacz i gówno nic nie pomógł!
  • Poziom 18  
    Troszeczkę więcej o tym co masz w domu.
    Jaki rozgałęźnik (ile tłumi dB, powinien być do 3,5) jakiej firmy , czy zwyczajnie kable skręcone do kupy, najlepiej pogadaj prywatnie z konserwatorem sieci , bo na własną rękę to tylko koszty a w końcu i tak do niego się uśmiechniesz. Jeżeli faktycznie w budynku jest za mało sygnału to są wzmacniacze różnej maści najtańszy ok. 20-30 zł z zasilaczem, zapytaj się w pierwszy lepszym sklepie z częściami elektronicznymi.
  • Poziom 10  
    Taki kupiłem i nic nie dało no może do niego drynne chyba najlepsze wyjście...
  • Poziom 10  
    Witam.
    Video wzmacnia sygnał , fakt , ale o kilka decybeli - moim zdaniem dokładnie sprawdź wtyczki i kable - po pierwsze , diabeł tkwi w szczegółach a po drugie sygnał z kablówki spokojnie wystarcza na dwa TV - jeśli nie wystarcza to trzeba zgłosić usterkę a nie szukać wzmacniacza.Wzmacniacz ma tutaj rację bytu przy podłączaniu od 3 tv w góre :-)
    pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Badmor robi takie aktywne rozgałęźniki, które wzmacniają kilkanaście dB. Czasami operatorzy celowo zaniżają poziom w gniazdach kablówki...Taki rozgałęźnik kosztuje około 20 zł i załatwia sprawę