Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota

Zuczek1988 26 Aug 2022 13:28 243 5
    Zuczek1988
    Level 2  
    Witam, mam problem z wtyczką do pilota. Poprzednia została uszkodzona i nie było w niej pinów. Wtyk jest zalany i po rozebraniu ciężko stwierdzić jaki przewód idzie do jakiego pinu. Kupiłem wtyk mini din8 i polutowałem jakoś te przewody. Pilot działa świeci się podgłasza i ścisza, ale działa tylko lewy kanał. Głośniki zamieniałem oba sprawne. Proszę o pomoc, do którego pinu idzie jaki przewód. Na kartce rozrysowałem jak je polutowałem.
    Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota
    sosarek

Level 43  
    Zuczek1988 wrote:
    Poprzednia została uszkodzona i nie było w niej pinów. Wtyk jest zalany i po rozebraniu ciężko stwierdzić jaki przewód idzie do jakiego pinu.

Resztki pinów na pewno były, wystarczyło odciąć przewód kawałek za wtykiem i pomierzyć...
    Zuczek1988
    Level 2  
    Część wtyczki z pinami była urwana i jej nie mam. To nie są moje głośniki tylko kolegi. We wtyczce zostały same otwory. W środku wszystko jest zalane klejem.
    gumisie
    Level 43  
    Przecież można rozkręcić jednostkę centralną i sprawdzić, które piny gniazda do czego służą.
    Podobnie należałoby zrobić z pilotem.

Pokaż wyraźne zdjęcia (góra, spód) płytki wskazanej czerwoną strzałką.
    Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota
    Zuczek1988
    Level 2  
    Zdjęcia płytki
    Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota Modecom 2.1 Mc-mhf60u - Problem z wstyczką od pilota