Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Relamre C2021 bateria mocno się nagrzała

Użytkow01 31 Aug 2022 13:00 177 2
    Użytkow01
    Level 3  
    Witam,

Mam takie problem . Podczas ładowania nowego telefonu Realme C2021 ( użytkuje 2 tyg. ) po podłączeniu ładowarki do gniazdka ładowarka po krótkiej chwili szybko się nagrzała i nie telefon nie ładował. Telefon rozłączyłam z tego gniazdka i podłączyłam pod inne i pojawił się płomień w gniazdku i nie ładowała się . Potem na końcu podłączyłam po listwę , obok tv i tv zaczał szyczeć i pojawił się dym niewielki . Wszystko wyłączyłam.

Na szczeście miałam ładowarkę z innego telefonu i zadziałała .

W związku z tym nie wiem czy dobrze myślę ,że ładowarka się spaliła ? Oddać ją na reklamacje . Co polecanie ? Wcześniej nie było z tym problemu .
    jarekgol
    Level 30  
    Użytkow01 wrote:
    W związku z tym nie wiem czy dobrze myślę ,że ładowarka się spaliła ? Oddać ją na reklamacje .
    tak.
    Chociaż sama ładowarka to tani sprzęt i łatwo dostępny, ale jak ktoś wziął pieniądze za coś co ma ochotę spowodować pożar, to niech poprawia.
    Niestety "ładowarki" (tak naprawdę zasilacze 5V, ładowarka jest w telefonie) to temat rzeka i często ich wykonanie jest marne, także żyjemy w czasach gdzie trzeba się przyzwyczaić i zaryzykować ;)
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Pojawił się za drugim razem płomień a Ty podłączyłeś ją do kolejnego gniazdka. Po tych opisach i stylu pisania wnioskuję, że jesteś 10 letnim dzieckiem i proszę abyś nigdzie więcej już tej ładowarki nie podłączał i powiedział o tym rodzicom.