Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Relamre C2021 bateria mocno się nagrzała

Użytkow01 31 Aug 2022 13:00 177 2
 • #1
  Użytkow01
  Level 3  
  Witam,

  Mam takie problem . Podczas ładowania nowego telefonu Realme C2021 ( użytkuje 2 tyg. ) po podłączeniu ładowarki do gniazdka ładowarka po krótkiej chwili szybko się nagrzała i nie telefon nie ładował. Telefon rozłączyłam z tego gniazdka i podłączyłam pod inne i pojawił się płomień w gniazdku i nie ładowała się . Potem na końcu podłączyłam po listwę , obok tv i tv zaczał szyczeć i pojawił się dym niewielki . Wszystko wyłączyłam.

  Na szczeście miałam ładowarkę z innego telefonu i zadziałała .

  W związku z tym nie wiem czy dobrze myślę ,że ładowarka się spaliła ? Oddać ją na reklamacje . Co polecanie ? Wcześniej nie było z tym problemu .
 • #2
  jarekgol
  Level 30  
  Użytkow01 wrote:
  W związku z tym nie wiem czy dobrze myślę ,że ładowarka się spaliła ? Oddać ją na reklamacje .
  tak.
  Chociaż sama ładowarka to tani sprzęt i łatwo dostępny, ale jak ktoś wziął pieniądze za coś co ma ochotę spowodować pożar, to niech poprawia.
  Niestety "ładowarki" (tak naprawdę zasilacze 5V, ładowarka jest w telefonie) to temat rzeka i często ich wykonanie jest marne, także żyjemy w czasach gdzie trzeba się przyzwyczaić i zaryzykować ;)
 • #3
  tino2003
  Admin of GSM Group
  Pojawił się za drugim razem płomień a Ty podłączyłeś ją do kolejnego gniazdka. Po tych opisach i stylu pisania wnioskuję, że jesteś 10 letnim dzieckiem i proszę abyś nigdzie więcej już tej ładowarki nie podłączał i powiedział o tym rodzicom.