Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie alarmu do Passata B5

13 Lis 2005 23:44 2458 3
 • Poziom 10  
  Instaluje alarm w Passacie B5 ( DIESEL ) , gdzie mogę znależć najprościej i najszybciej sygnał zamknięcia/otwarcia drzwi i drzwi bagażnika? Co odciąć aby mocno utrudnić życie ewntualnemu złodziejowi?
  Czy sterowanie centralnym zamkiem można podłączyć tylko w drzwiach, czy jest bardziej dostępne miejsce? Czy sterowanie zamkiem w drzwiach bagażnika wiąże się z doprowadzeniem przewodów do samych drzwi, czy jest inne miejsce bliżej skrzynki bezpieczników?
 • Pomocny post
  Poziom 20  
  Już kiedyś pisałem o tym. Podłączasz się do przewodów wychodzących z zamka, czerwono-zielony i czerwono-niebieski, sterowanie masą.
 • Poziom 10  
  Dzięki za pomoc ,wcześniej przeczytałem Twoje sugestie i tak właśnie podłączyłem przewody sterowanie jest OK. Pojawił mi się inny problem - chciałbym mieć kontrolę zamknięcia klapy bagażnika i sterowanie jej zamkiem z pilota. Sygnał o zamkniętych drzwiach samochodu znalazłem w wiązce przy sterowniku pod podłogą ,czy tam też bedzie sygnał o zamknięciu tylnej klapy ( gdzieś przeczytałem, że tak )? Chcę zaznaczyć, że zakładam Pytona. Czy sterowanie tylnym zamkiem wiąże się z ciągnięciem kabli aż do zamka w klapie ? Jeszcze jedno pytanie - samochód jest dieslem - gdzie podłączyć odcięcie aby wszystko dobrze działało , nic się nie spaliło i funkcjonowało antyporwanie ? Mam jeszcze jeden problem - choć bez tego da się żyć - chodzi o funkcję domykania szyb, po wydłużeniu impulsu na zamek szyby sie domykają ale przy otwieraniu zamka z pilota okna się uchylają.
 • Pomocny post
  Poziom 25  
  Na PW masz małą podpowiedź.