Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xilinx WebPack ISE 7.1 + ModelSim XE III 6.0a

14 Lis 2005 10:10 2126 3
  • Poziom 11  
    Instaluję sobie pakiet oprogramowania jak w tytule. Na domowym kompie jakoś udało się je zmusić do współpracy, ale było to jakiś czas temu. Teraz po zainstalowaniu na innym kompie, pobraniu licencji do ModelSima (oczywiście przypisanej do tego komputera) i ustawieniu ścieżki do zewnętrznego symulatora w ISE w oknie procesów nie wyświetlają się żadne związane z ModelSimem. Stowrzyłem prosty projekt z testbenchem, nie sądzę, żeby miał błędy. Licencja wgrywa się poprawnie, sam ModelSim działa, ale zależy mi na tym, abym miał do niego dostęp z ISE. Wydaje mi się, że zapomniałem o czymś na etapie konfiguracji. Macie może jakieś wskazówki?
  • Poziom 20  
    hmm...
    przyznam się że to bardzo ciekwe .. ja zawsze osobno używałem ise a osobno modelsim ... robiłem sobie symulacje w modelsimie potem robiłem implementacje w ise a wynik podpinałem znowu do modelsima
    nigdy nie łączyłem ich razem .. trzeba będzie spróbowac skoro mówisz że tak to u ciebie pracowało
    :D:idea:
  • Poziom 11  
    Wybierz w helpie w Project Navigatorze 'Tutorials', a później 'ISE Quick Start' i zajrzyj na stronę 23. Daj znać, czy zadziałało :).
  • Poziom 19  
    Wybierz w drzewie projektu układ, kliknik prawym przyciskiem, wybierz 'Properties', pokaże się okno z właściwościami projektu, Ciebie interesuje chyba 'Simulator' ;). Sam się z tym męczyłem kiedyś kilka dobrych godzin :).