Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 106 - układ sterowania silniczkiem regulacji świateł

AKJAKJ 14 Nov 2005 11:07 5011 5
    AKJAKJ
    Level 1  
    Mam problem z naprawą płytki sterującej silniczkiem elektrycznym korektora ustawienia świateł drogowych typ. VALEO /skokowa regulacja w 4 stopniach /- nie mogę znaleść układu scalonego TY 93059 P16.
    Chętnie pozyskam wymieniony układ lub zamiennik czy schemat układu sterowania pracą silniczka elektrycznego, który ustala położenia korektora na podstawie wielkości skokowo regulowanego napięcia podanego z nastawnika.

Pozdrawiam KJK
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    zaks
    Level 11  
    Czesc. Mogl bys wiecej napisac o tym Twoim problemie, bo u mnie dzieje sie prawdopodobnie to samo. Swiatla sobie jezdza do gory i w dol. Ciekawie to wyglada. Gdzie jest ten sterownik o ktorym mowiles. Tzn w ktorym miejscu jest on umieszczony. Jak bys mogl to napisz cos wiecej i czy udalo Ci sie rozwiazac ten problem. Pozdrawiam
    A_ugust
    Level 1  
    Cześć. Pieszę na forum pierwszy raz i mam podobny problem ze znalezieniem układu TY93059P tym razem użytym w Fiat Coupe '99 2.0 VIS do korekty poziomu świateł. Szukam zamiennika lub datasheet lub jakiejkolwiek informacji skąd zdobyć ten scalak.
    patatalak
    Level 1  
    U mnie światła nie chciały przyjąć ustalonej pozycji tylko jak kolega wcześniej napisał tańczyły w górę i w dół. Zjawisko to występowało zawsze jak tylko dotykałem pokrętła do ustawiania świateł. Wymontowałem to pokrętło i dokładnie wyczyściłem wszystkie styki. Teraz wszystko działa poprawnie.