Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Hilux - alarm LOGIC LC4 - nie migają kierunki przy otwieraniu

aurelius_pl 12 Oct 2022 15:10 171 1
    aurelius_pl
    Level 10  
    Cześć wszystkim,

Kupiłem niedawno Hiluxa z 2013 z fabrycznie zainstalowanym autoalarmem LOGIC LC4.

Ma on prozaiczną, ale momentami bardzo denerwującą przypadłość - nie miga kierunkami przy otwieraniu auta / rozbrajaniu alarmu.
    Tzn. miga, ale bardzo rzadko, sporadycznie, nie jestem w stanie stwierdzić żadnej prawidłowości która by to determinowała.
    Przy zamykaniu miga zawsze (jednokrotnie), przy otwieraniu (powinien 2-krotnie) - bardzo sporadycznie, prawie nigdy. I to prawie jest najbardziej denerwujące, bo nie wiem od czego to zależy i gdzie szukać przyczyny.

Cały alarm działa poprawnie, uzbraja się i rozbraja, dioda nie pokazuje żadnych błędów.
    Kierunkowskazy rzecz jasna też są sprawne.

Próbowałem różnych kluczyków, kombinacji z zamykaniem drzwi, przytrzymywaniem przycisków, sprawdzałem miernikiem prądy na centralce (na ile amator jest w stanie) - wszystko wygląda poprawnie.

Czy ktoś ma jakiś pomysł?
    mosiondz
    Level 14  
    Nie wiem czy w Hiluxie też tak jest, ale miałem kiedyś podobne incydenty jak na desce zostawiłem przestawione manetki kierunkowskazów, włączniki świateł albo nawet wycieraczkę. Jak wszystko było na 0 to działało.