Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.
    kiciak85
    Level 15  
    witam. Nie wiem czy trafiłem na dobre forum, ale mam problem więc przejdę odrazu do rzeczy, mam program który zajmuje 1.3 giga i chciał bym go nagrać na płytkę, problem w tym że na jedną się nie zmieści więc musi być na dwóch i teraz nasuwa mi się pytanie-jak to rozdzielić żeby przy instalacji napisało mi "włóź cd2"
    Tommy82
    Level 41  
    MOzesz dorobic swoj instalator jakims creatorem
    Ale znacznie prosciej spakowac to do 2 archiwow rarem
    kiciak85
    Level 15  
    a potem osobno nagrać jeden ja jedną a drugi na drugą, ale czy w tym przypadku będzie działać funkcja autoodtwarzania??
    Tommy82
    Level 41  
    no jak to z rarujesz to nie zabardzo
    a co to wogole ma byc co chcesz podzielic ??
    kiciak85
    Level 15  
    office 2003
    Pavel81
    Level 17  
    Nie rozumiem tego za bardzo. jak ofiice 2003 może zajmować 1,3 GB. Po zainstalowaniu Ci tyle zajmuje??
    wiesniak
    Level 31  
    pomysł z rar'em jest dobry - zrobić archiwum z podziałem na dwie części. archiwum samorozpakowujące się (sfx). następnie dla pierwszej płytki napisać odpowiednio napisany plik autorun.inf. jak go napisać poszukaj na google, albo podejrzyj taki plik na pierwszej z brzegu płytce z autostartem. w takim wypadku płtka będzie się sama odpalała, pytała o miejsce rozpakowania, następnie wypakuje się pierwsze archiwum i poprosi o podanie drugiego - zmieniasz płytki i rozpakuje się do końca.
    marek003
    Level 40  
    kiciak85 wrote:
    office 2003

Przecież oryginał jest na jednej.
    a dodatki mogą być na dodatkowych
    Pavel81
    Level 17  
    marek003 właśnie ja mam offica 2003 na jednej płycie nie rozumiem jak on może zajmować 1,3 GB? Po zainstalowaniu zajmuje z 300MB nie rozumiem skąd wzięło się 1,3GB. Hmmm nie sądze żeby ofiice zajmował 1,3 GB ale można nagrać na jedną płytę DVD jeśli już. :):)
    kiciak85
    Level 15  
    sorki zajmuje 1.03 jest to cały pakiet: Office, FrontPage, Visio, Project Professional, OneNote
    Tommy82
    Level 41  
    No tak ale z tym rarem to oczywisie da sie tak zrobic ale nie zadziala autostart w sesie odpalenia setupu
    najpierw bedzie trzeba rozrarowac instaliki na hdd.
    mozna by to recznie podzielic katalogami na 2 plytki (ale trzeba by to zrobic madrze zeby soe nie okazalo ze bedzie to zaglerka 2 ma plytami na przemian)
    wiesniak
    Level 31  
    zadziała, wystarczy w konfiguracji, przy tworzeniu archiwum ustawić jaki plik ma być odpalony po rozpakowaniu i tak się właśnie stanie. można to zrobić w ustawieniach SFX.

fakt, że najpierw trzeba to rozpakować.
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Kolego Kiciak85, czy kolega nie posiada przypadkiem zgranych do jednego katalogu dyskowego programów z dwóch płyt? Przecież te programy, których nazwy kolega podał instalują się niezależnie, a nie razem.
    kiciak85
    Level 15  
    tak mi się wydaje wiesz "jankolo" masz rację, tylko ja nie wiem które katalogi znajdują się na pierwszej płycie, tak naprawdę mi tylko zależy na wordzie, exelu. Mam tam 6 katalogów (data, front page, office, onenote, project, vivio, do tego 3 pliki setup, setup.apm i jakiś konfiguracyjny) wydaje mi się że jak zostawię data i office + te 3 pliki to będzie git, a może się mylę
    aniaCC
    Level 12  
    pozwolicie że się wtrącę do tematu, istnieje coś takiego jak spolszczenie do offica w wersji angielskiej??
    kiciak85
    Level 15  
    niestety mój problem nie został rozwiązany