Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager- głośniki aktywne

16 Nov 2005 12:56 5537 3
 • Level 10  
  Witam. Czy ktoś z kolegów wie gdzie znajdę w kabinie pojazdu chrysler grand voyager 98' przewód (chyba czerw z ziel.) który zasila wzmacniacz w głośnikach tego auta. Wygląda na to że powinno to iść przez jakiś przekażnik, którego chyba brakuje w tej wersji , bo kabelek elektr. anteny ( zresztą tego samego koloru) z radia tego nie steruje.
  W aucie są tylko wtyczki w drzwiach ale brakuje +12 które zasili zintegrowany z głośnikiem wzmacniacz. Wtyczka ma 6 pinów. 2 to sygnał z radia( obecny), 2 kolejne to +12(brak) i minus(obecny), a koilejne 2 to wyjście na głośnik średniowysokotonowy na podszybiu( zwrotnica zabudowana we wzmacniaczu woofera). Seryjnie w tym aucie producent zainstalował tylko 2 głośniki na podszybiu które chodzą z radia. Wyposażył natomiast pojazd w okablowanie do wersji aktywnej.
  Jak to podłączyć:?:
  [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Level 16  
  Witam, dwa głosniki i do tego z wyposarzenia seryjnego to faktycznie niewiele do sluchania muzyki, moja propozycja odnosnie okablowania jest taka oczywiście pod warunkiem ze zestaw bedzie rozbudowywany mam na mysli np lepszy zestaw przedni czyli np 2 drozny odseparowany, wspomina pan o wzmacniaczu wiec moze tez sub w tyle samochodu, najlepszym rozwiazaniem bedzie wymiana instalacji audio która umozliwila by w pelni cieszenie sie walorami akustycznymi zakupionego sprzetu, mysle tu o kablach glosnikowych jak i kablach zasilajacych radio i wzmacniacz.
  pozdrawiam - drrumin
 • Level 15  
  Jak się dostać do głosników w tylnych boczkach? Nie chce niczego połamać a widzę że opór duży stawia maskownica. Auto to Grand Voyager 97"
 • Level 15  
  Żeby się dostać do głośnika należy zdemontować cały boczek w którym jest maskownica głosnika, jest on na zatrzaskach,od tylnej części auta nalęzy wyciągnąć do siebie a przy drzwiach przesuwnych jest zaczepiona i należy ją przesunąć ku przodowi.