Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alphard czy STX

djpolb 28 Sty 2006 12:52 2966 33
  • #31 28 Sty 2006 12:52
    qscgu
    Poziom 34  

"Słyszałes kiedys taką firme jak Koda , Marantz , Dali , Audio Academy , JBL ? słyszałes o czyms takim ?"

buehehehe to wszystko co podales slyszalem a ty slyszales: Precision Devices, Eminence, Visaton, Vifa, Pearless, Westra, Beyma?

za kogo ty mnie masz?! wiem co to jest jakosc, ale zaloze sie ze nie slyszales Precision Devices, to sa wg mnie najlepsze przetworniki na estrade, raz w zyciu je slyszalem i tego momentu nie zapomnie, fakt sa strasznie drogie i nawet nie mysle zeby cos z nich kupic.

Koda ma dosc dobre sprzety ale cena tez nie jest niska, A JBL nie jest wcale taki cudowny bo za ta cene tez mozna miec cos lepszego.

Altus_140: ogolnie nie chodzi o to zeby wymieniac cos sie slyszalo tylko zebys nie mowil herezji bo jak za 28zl moge miec LW800 to gdzie dostane tansza 20 i w miare dobrą? STX kosztuje (seria 22) 35zl wzwyż,

Dodano po 3 [minuty]:

ps. popieram SiLeNt_hUnTeR'a, seria LW jak na swoja cene gra ladnie a to ze Altus zbudowal taka wielka skrzynke i sie dziwi czemu membrama lata to juz jest jego wina :D

• #32 28 Sty 2006 21:09
    Altus_140
    Poziom 23  

Tak skoro dla ciebie jest rożnica czy 7 zł w tą strone czy w tą to powodzenia !
    za 7 zł to mam o wiele lepsza jakość w stx !!
    Pozdro

• #33 28 Sty 2006 21:30
    168931
    Użytkownik usunął konto  
  • #34 28 Sty 2006 21:39
    Kwaczor

Spec od akustyki

Zaczyna się robić bezsensowna dyskusja. Zamykam