Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki alarm-poradźcie.

16 Lis 2005 16:06 1092 1
  • Poziom 12  
    Witam.
    Spędziłem przed kompem kilkanascie godzin w poszukiwaniu alarmu do auta.Nie wiem co wybrac...:(To podają wszyscy:
    - Głośne / ciche uzbrajanie i rozbrajanie autoalarmu.
    - Sterowania zamkami po włączeniu i wyłączeniu zapłonu.
    - Funkcja zdalnego wywołania alarmu w celu odstraszenia napastnika ( tzw. PANIC ).
    - Funkcja zdalnego zatrzymania samochodu ( tzw. ANTYNAPAD ).
    - Funkcja ostrzegania ( tzw. PREALARM ).
    - Jeżeli podczas uzbrajania, drzwi pojazdu będą niedomknięte, lub czujniki dodatkowe będą uszkodzone to alarm poinformuje o tym fakcie.
    - Po przypadkowym rozbrojeniu, alarm zostanie zazbrojony automatycznie.
    - System można wprowadzić w stan serwisowy.
    - Czujnik stacyjki.
    - Możliwość odłaczanie czujników opcjonalnych ( np. ultradżwięki, cz. wstrząsowy, mikrofala, itp. ).
    - Wbudowany przekażnik do odciecia np. pompy paliwa, zapłonu ( tzw. IMMOBILISER ).
    Mnie to co wyżej prawie wystarcza.Dodatkowo jeszcze to co niżej:
    -sterowanie centralnym zamkiem,najlepiej bez dodatkowej centralki,
    -zamkniecie auta bez uzbrojenia alarmu,
    -2 kanał do otwierania klapy bagażnika.
    Proszę poradźcie coś.
    Pozdrawiam
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    W dzisiejszych czasach wymienione na wstępie funkcje to standard. Te bogatsze centrale mają 2 kanał transmisji. te i inne funkcje ma każda "super hiper forteca lub magik kar". Ja osobiście postawiłbym na niezawodność, gwarancje i prostotę (im więcej bajerów tym więcej możliwości usterek). Ja osobiście do dobrych alarmów zaliczam: SEO, PROXIMA, ELITA (dopasujesz do każdego auta i nie będziesz musiał pisać kolejnych postów w stylu "ostrzegam przed tym badziewiem").

Pozdrawiam