Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję części do szlifierki Wsba-1400

ttomk 16 Lis 2005 18:45 2117 5
    ttomk
    Poziom 10  
    Interesuje mnie przede wszystkim zębatka na wirniku(jest ona demontowalna)
    Jeśli ma ktoś niesprawną szlifierkę prod bułgarskiej, to proszę o kontakt
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    karol3
    Poziom 25  
    Witam .
    Odradzam zakładanie zębatek niebędących kompletem . Nie chodzi w tym wypadku o głośną pracę i zgrzyty wydobywające się z się z głowicy , ale zamontowanie zębatek pochodzących z dwu różnych głowic spowoduje ich uszkodzenie w bardzo krótkim czasie . Ponadto nie pisze kolega o jakie zębatki chodzi . W szlifierkach WSBa są stosowane dwa rodzaje zębatek .
    Są to komplety zapewniające 6700 obr/min ( tarcza 230mm) i w drugim przypadku 8500obr/min (tarcza 180mm) .
    Pozdrawiam .
    ttomk
    Poziom 10  
    Prawdę mówiąc to interesują mnie zębatki do obydwóch tych modeli, chociaż wolałbym do tego modelu o szybszych obrotach.
    Posiadam kilka sztuk zębatek współpracujących wraz z głowicą .Wszystkie używane, ale niektóre są jeszcze w dość dobrym stanie więc myślę, że coś dopasuję, nie udało mi się jak na razie dotrzeć do zębatek na wirniku i dlatego jeśli ktoś coś wie to czekam.

Jeśli ktoś ma komplet zębatek w dobrym stanie to też jestem zainteresowany
    wojtek9972
    Poziom 1  
    ja chętnie kupiłbym wirnik do takiej szlifierki zainteresowanych prosze o kontakt wojtek-9972(malpa)wp.pl
    karol3
    Poziom 25  
    Witam .
    Mam w swoich zapasach kilka uszkodzonych szlifierek WSBa-1400 . Być może znajdzie się w śród nich sprawny wirnik , który napewno będzie wymagał przetoczenia komutatora , gdyż jest to mimo wszystko sprzęt wiekowy . Jednak do sprawdzania sprzętu z powodu nawału pracy będę mógł się zabrać dopiero w połowie stycznia przyszłego roku . Jest jeszcze inny sposób naprawy . Wirnik można przezwoić . Są zakłady robiące to profesionalnie , łącznie z wymianą komutatora i wyważeniem dynamicznym, a koszt tej operacji jest naprawdę opłacalny .
    Pozdrawiam .