Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Leon 1 2002 Vag K+CAN Commander 3.6 nie mogę odczytać pinu immo

jawiktorkus2004 24 Nov 2022 14:50 132 9
    jawiktorkus2004
    Level 3  
    Witam
    Vag k+can commander 3.6 nie odczytuje pinu immo w samochodzie seat leon 1 top sport 2002rok. Zaczyna czytać ale szybko kończy. Zdj poniżej :Seat Leon 1 2002 Vag K+CAN Commander 3.6 nie mogę odczytać pinu immo
    Za każdą pamoc z góry dziękuję.
    jawiktorkus2004
    Level 3  
    Na blacie jest 326 tys, a ile ma na prawdę to nw, ale miliona raczej nie ma.
    JayRo
    Level 32  
    Program powinien pokazać tyle ''km'', co wyświetla zegar. Port COM dobrze zsynchronizowany? Jak wybierasz k-line i klikniesz "open channel", to wykrywa numer licznika?
    jawiktorkus2004
    Level 3  
    Port com w menadżer urządzeń dobrze, czy gdzieś jeszcze powinien być zsynchronizowany? To co mi wyświetla po zrobieniu tego co mówisz przedstawia zdj.: Seat Leon 1 2002 Vag K+CAN Commander 3.6 nie mogę odczytać pinu immo
    Czy numery licznika się zgadzają to nw, jak to sprawdzić?
    Numer VIN się zgadza.

Dodano po 1 [minuty]:

Port com w menadżer urządzeń dobrze, czy gdzieś jeszcze powinien być zsynchronizowany? To co mi wyświetla po zrobieniu tego co mówisz przedstawia zdj.: Seat Leon 1 2002 Vag K+CAN Commander 3.6 nie mogę odczytać pinu immo
    Czy numery licznika się zgadzają to nw, jak to sprawdzić?
    Numer VIN się zgadza.
    JayRo
    Level 32  
    Zegary wykryte nr. 1M0920822EV VDO V03, narazie wszystko dobrze. Klikasz dalej "Instrument/Immobilizer", następnie "Read" i masz taki za moment przerwany odczyt jak pokazałeś?
    jawiktorkus2004
    Level 3  
    Tak wszystko dokładnie tak jak piszesz.
    JayRo
    Level 32  
    Spróbuj wybrać zamiast k-line np. CAN 2.0 high speed, czy coś wykryje. Trochę w to wątpię, ale można spróbować.
    jawiktorkus2004
    Level 3  
    Nie wykrywa
    JayRo
    Level 32  
    To lipa. Może to być jeden z tych przypadków, w którym sprzedający w swojej ofercie cytują tak: "Do samochodów z rocznika poniżej 2004 lepiej sprawdzi się interfejs Commander 1.4, dostępny na innych naszych aukcjach".