Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wiadomości email trafiają do spamu.

Krzysiek...87! 24 Nov 2022 15:35 105 2
 • #1
  Krzysiek...87!
  Level 8  
  Witam. Problem dotyczy formularza kontaktowego na moim schemacie strony www. Kiedy wyślę wiadomość email z formularza kontaktowego z mojej strony www to trafia ona do spamu. Chciałbym żeby wiadomość trafiała do odebranych wiadomości.
  Proszę o pomoc.

  Po niżej kod mojej strony zakładki kontakt:

  Code: html
  Log in, to see the code


  Code: css
  Log in, to see the code

  Code: php
  Log in, to see the code
 • Helpful post
  #2
  csvrbntyu
  Level 18  
  Krzysiek...87! wrote:
  Chciałbym żeby wiadomość trafiała do odebranych wiadomości.

  Widzę docelowy email to Google mail. Możesz oznaczać każdorazowo wiadomość z adresu email formularza jako "to nie jest spam", i czekać aż się nauczy, albo ustawić reguły.
  W skrzynce Gmaila w polu wyszukaj (górny pasek) masz w prawej części paska opcje wyszukiwania. Rozwiń je i w polu "od" wpisz adres email z którego przychodzą wiadomości formularza kontaktowego. Następnie kliknij na dole "Utwórz filtr", i zaznacz "Nigdy nie wysyłaj do spamu". Możesz też sprawić, by te maile oznaczało dowolną etykietą, albo mieć osobną kategorię (folder) na maile z formularza.
  Akurat na Gmailu filtry i automatyzacje działają świetnie, chociaż czasem inaczej kategoryzują maile niż byśmy sobie tego życzyli. Całe szczęście reguły i automatyzacje można tworzyć dowolne wedle naszego widzimisie.
 • #3
  Krzysiek...87!
  Level 8  
  Wielkie dzięki.
  Teraz działa.
  Dodam tylko że opcję (Nigdy nie wysyłaj do spamu) znalazłem w nowszej wersji gmaila ponieważ w wersji HTML gmaila tej opcji nie mogłem znaleźć.