Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wiadomości email trafiają do spamu.

Krzysiek...87! 24 Nov 2022 15:35 105 2
    Krzysiek...87!
    Level 8  
    Witam. Problem dotyczy formularza kontaktowego na moim schemacie strony www. Kiedy wyślę wiadomość email z formularza kontaktowego z mojej strony www to trafia ona do spamu. Chciałbym żeby wiadomość trafiała do odebranych wiadomości.
    Proszę o pomoc.

Po niżej kod mojej strony zakładki kontakt:

Code: html
    Log in, to see the code

Code: css
    Log in, to see the code

Code: php
    Log in, to see the code
  • Helpful post
    csvrbntyu
    Level 18  
    Krzysiek...87! wrote:
    Chciałbym żeby wiadomość trafiała do odebranych wiadomości.

Widzę docelowy email to Google mail. Możesz oznaczać każdorazowo wiadomość z adresu email formularza jako "to nie jest spam", i czekać aż się nauczy, albo ustawić reguły.
    W skrzynce Gmaila w polu wyszukaj (górny pasek) masz w prawej części paska opcje wyszukiwania. Rozwiń je i w polu "od" wpisz adres email z którego przychodzą wiadomości formularza kontaktowego. Następnie kliknij na dole "Utwórz filtr", i zaznacz "Nigdy nie wysyłaj do spamu". Możesz też sprawić, by te maile oznaczało dowolną etykietą, albo mieć osobną kategorię (folder) na maile z formularza.
    Akurat na Gmailu filtry i automatyzacje działają świetnie, chociaż czasem inaczej kategoryzują maile niż byśmy sobie tego życzyli. Całe szczęście reguły i automatyzacje można tworzyć dowolne wedle naszego widzimisie.
    Krzysiek...87!
    Level 8  
    Wielkie dzięki.
    Teraz działa.
    Dodam tylko że opcję (Nigdy nie wysyłaj do spamu) znalazłem w nowszej wersji gmaila ponieważ w wersji HTML gmaila tej opcji nie mogłem znaleźć.