Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[6.12.2022, webinar]Najnowsze motoryzacyjne sensory MEMS i układy analogowe

ghost666 02 Dec 2022 08:04 303 0
Texa Poland
 • [6.12.2022, webinar]Najnowsze motoryzacyjne sensory MEMS i układy analogowe
  Firma STMicroelectronics zaprasza do dołączenia na godzinne seminarium internetowe na żywo, aby zobaczyć, jak ich najnowsze produkty rozwiązują wiele wyzwań stojących przed inżynierami w zakresie motoryzacyjnym.

  Na webinarze planowane jest omówienie najnowszych trendów w czujnikach, pozycjonowaniu i aplikacjach ADAS oraz przyjrzenie się wyzwaniom stojącym przed inżynierami przy dostarczaniu systemów wysokiego napięcia i monitorowaniu obciążeń wysokoprądowych, aby sprostać specyficznym wymaganiom dzisiejszego rynku motoryzacyjnego.

  Na koniec odbędzie się krótka sesja pytań i odpowiedzi, podczas której nasi eksperci będą dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

  Webinar skupiony będzie na nowych trendach w samochodowych czujnikach MEMS i analogowych układach scalonych dla inteligentnej mobilności i elektryfikacji. Zaplanowany jest na wtorek, 6 grudnia 2022 r na godzinę 10:00 czasu środkowoeuropejskiego. Na webinar zarejestrować można się tutaj.

  Obecnie tradycyjne zastosowania motoryzacyjne wymagają coraz wyższej wydajności i niezawodności, podczas gdy nowe zastosowania wymagają inteligentniejszych, wydajniejszych rozwiązań zwiększających komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

  W ramach webinaru dowiesz się, jak akcelerometry firmy STMicro, czujniki ruchu i ich najnowszy moduł bezwładnościowy (ASM330LHHX) z wbudowanym rdzeniem uczenia maszynowego pomagają spełnić wymagania nawet najbardziej rygorystycznych przepisów motoryzacyjnych. W ramach webinaru prowadzący przyjrzą się również, w jaki sposób analogowe układy scalone wspierają te trendy za pomocą izolowanych przełączanych stabilizatorów impulsowych, obniżających napięcie i wzmacniaczy z czujnikiem prądu, a także naszych nowych wzmacniaczy operacyjnych, koncentrując się na precyzji, niskim zużyciu energii i szerokim paśmie wzmocnienia. Pokrótce zostaną również przedstawione rozwiązania sterowników LED do oświetlenia wewnętrznego i tylnego.

  Na webinarze będzie można dowiedzieć się również, jak zasilać domenę niskiego i wysokiego napięcia w obciążeniach spotykanych w elektromobilności, za pomocą pojedynczego synchronicznego konwertera iso-buck A6986I.

  Porządek seminarium internetowego:

  Czujniki ruchu MEMS dla inteligentnej mobilności i bezpieczeństwa pojazdu
  * Przegląd najnowszych trendów w wykrywaniu, pozycjonowaniu i aplikacjach ADAS.
  * Które czujniki MEMS najlepiej pasują do Twojego rodzaju aplikacji.

  Analogowe układy scalone do funkcji i usług związanych z elektryfikacją i cyfryzacją
  * Wyzwania związane z zasilaniem systemów wysokiego napięcia i monitorowaniem obciążeń wysokoprądowych.
  * Najnowsze innowacje w technologiach analogowych pomagają sprostać specyficznym, rygorystycznym wymaganiom rynku motoryzacyjnego.

  Źródła:
  Materiały prasowe STMicroelectronics.
  https://content.st.com/latest-trends-in-automotive-mems-sensors-and-analog-ics-webinar.html?ecmp=tt29970_em_enews_nov2022

  Cool? Ranking DIY
  Have you been on this event? Did you like it? Reply to this topic publishing reports, photos, materials. Write to us and you will get points.
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 11532 posts with rating 9736, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.
 • Texa Poland