Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podkręć swój komputer z CCleaner Pro za jedyne 1zł zamiast 69zł

(Sponsored) magic9 08 Dec 2022 06:56 7536 86
SterControl
  • Podkręć swój komputer z CCleaner Pro za jedyne 1zł zamiast 69zł
    Twój komputer ostatnio wolno się uruchamia lub spadła jego wydajność? Dodaj mu mocy dzięki wielokrotnie nagradzanej aplikacji CCleaner Professional. Czytelnicy Elektrody mogą otrzymać cały pakiet za 1 zł/dostęp na rok zamiast 69 zł - oferta tylko do 5 stycznia 2023 roku.
    Promocja dostępna jest tutaj: https://secure.ccleaner.com/502/uurl-17rxq2ors7

Jak zapewne wiesz, konserwacja komputera zapewnia jego wydajność i dłuższą żywotność - ale ręczne wykonywanie tej czynności może pochłaniać dużo czasu. CCleaner pomaga utrzymać komputer zaktualizowany i zapewniać płynne działanie. Może również uchronić jego użytkowników przed potrzebą profesjonalnej pomocy, która czasem okazuje się kosztowna. CCleaner pomaga użytkownikom optymalizować ich komputery od 2004 roku — obecnie jest to najpopularniejszy na świecie program do czyszczenia komputerów, który został pobrany aż ponad 2 500 000 000 razy.

Zwolnij cenne miejsce

Dlaczego CCleaner Professional jest tak skuteczny? Przez lata, w miarę użytkowania komputera, programy działające w tle i pliki śmieciowe sprawiają, że działa on wolniej i zajmuje cenne miejsce w pamięci - to problemy, z którymi boryka się każdy użytkownik systemu Windows. Przeglądarka internetowa, a nawet Windows, z czasem gromadzi masę niepotrzebnych plików. CCleaner Pro usuwa przestarzałe, niepotrzebne, a nawet zduplikowane pliki. Kompleksowe czyszczenie umożliwia odzyskanie miejsca na dysku twardym i odświeżenie systemu operacyjnego.

Zwiększ żywotność baterii, szybkość i wydajność

CCleaner zarządza również elementami rozruchowymi Twojego komputera. Wiele programów uruchamia się automatycznie po starcie systemu i działa w tle. Najnowsza wersja CCleaner Professional jest wyposażona w opatentowane narzędzie Performance Optimizer. Funkcja ta znajduje programy, które niepotrzebnie działają w tle i zamraża je, dopóki nie będziesz chciał ich użyć, co automatycznie je reaktywuje. Twój komputer poczuje się jak nowy dzięki wydłużeniu czasu pracy baterii, przyspieszeniu uruchamiania i zwiększeniu ogólnej wydajności.

Pożegnaj się z awariami

Driver Updater to kolejna popularna automatyczna funkcja w CCleaner Pro. 70% wszystkich awarii komputera jest spowodowanych przez nieprawidłowe lub nieaktualne sterowniki. Sterowniki wpływają nie tylko na poprawne działanie Twojego sprzętu - przestarzałe mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Jednak wyszukiwanie najnowszych sterowników dla wszystkich komponentów, sprzętu i urządzeń peryferyjnych jest czasochłonne. Dzięki automatycznej aktualizacji sterowników program Driver Updater oszczędza czas oraz zapewnia najlepszy obraz i dźwięk, bezpieczne sterowniki oraz optymalne pobieranie i streaming. To sprytne narzędzie skanuje ponad 25 milionów sterowników dla komputerów z systemem Windows, więc mało prawdopodobne, abyś kiedykolwiek przegapił aktualizację.

[Płatna współpraca z Piriform Software Limited]
    About Author
    magic9
    Editor
    Has specialization in: redaktor treści elektroda
    magic9 wrote 774 posts with rating 354, helped 10 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
  • SterControl
    SP5IT
    VIP Meritorious for electroda.pl
    magic9 wrote:
    Czytelnicy Elektrody mogą otrzymać cały pakiet za 1 zł

Nie otrzymać, tylko wypożyczyć.
    1 Year, 1 home PC Professional subscription, billed annually

Ile bedzie kosztować za rok?
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    W sumie nic dziwnego wszystkie subskrypcje tak ostatnio działają, promocja na pierwszy rok, przedłuża się automatycznie. Trzeba się mieć na baczności jak ktoś chce zrezygnować po roku żeby za wczasu się wypisać.

Z drugiej strony u siebie zauważyłem że mam kilkuletnie instalacje windowsa i nigdy nic nie zwalnia, sporo zależy od świadomości użytkownika ;)
    SP5IT
    VIP Meritorious for electroda.pl
    U mnie siódemka instalowana w 2014 w codziennej eksploatacji. Nie zauważyłem spadku wydajności.
    Mobali
    Level 40  
    Mateusz_konstruktor wrote:
    Czy do działania tego programu niezbędne jest połączenie z Siecią?
    Te narzędzie korzystają zwykle z baz danych, na przykład gromadzących informacje o "plikach śmieciowych". Połączenia z siecią wymaga także na przykład narzędzie do aktualizowania sterowników czy monitorowania aktualizacji zainstalowanych programów. Są też inne funkcje korzystające z połączenia z siecią. Natomiast do uruchomienia programu połączenie nie jest bezwzględnie konieczne.
    clubber84
    Level 31  
    Czy do działania tego programu niezbędne jest połączenie z Siecią?

Nie, jeśli nie korzystasz z dodatkowych funkcji obsługujących połączenie sieciowe (aktualizacje, pobieranie, udostępnianie danych i informacji o użytkowaniu, itp.).
  • SterControl
    Mateusz_konstruktor
    Level 29  
    sylweksylwina wrote:
    W sumie nic dziwnego wszystkie subskrypcje tak ostatnio działają, promocja na pierwszy rok, przedłuża się automatycznie.

Jednak @magic9 zamieścił nieco inny przekaz.
    magic9 wrote:
    Czytelnicy Elektrody mogą otrzymać cały pakiet za 1 zł zamiast 69 zł - oferta tylko do 5 stycznia 2023 roku.

Czyżby "promocja 1zł" to opłata za okres do 5. stycznia,?
    g107r
    Level 41  
    Nie, na rok, promocja jest do 5 stycznia.
    Rok temu też była.
    Mateusz_konstruktor
    Level 29  
    g107r wrote:
    Nie, na rok, promocja jest do 5 stycznia.

@magic9
    Ręczysz za to?
    szeryf3
    Level 26  
    Miałem ten program dość długo i byłem bardzo zadowolony.
    Kiedyś coś się stało z XP i musiałem poprosić kolegę o pomoc.
    Powiedział mi, że CCleaner coś usunął i trzeba było od nowa stawiać system.
    conrad9210
    Level 25  
    Kolego szeryf3, historia z przed 100 lat :) a jak to się ma do obecnej wersji programu i np. Win10 ? Używam Ccleanera od lat i nie mam z nim problemów. Mam Win 10 PRO instalowany w 2017r i działa bez zarzutu zarówno win jak i cc.
    BlackJuice
    Level 9  
    Z czego ciekawego wersja darmowa jest okrojona?
    csvrbntyu
    Level 28  
    Każdy, kto chociaż trochę ogarnia "naprawianie systemu" i "sprzątanie bałaganu po użytkowniku" wie, że ten program to syf który "automatycznie" jest w stanie usunąć to co nie powinien, po czym trzeba dłuugo sprzątać ręcznie.
    gregor124
    Level 9  
    Ostatnio wersja darmowa tak "skutecznie" oczyściła mi laptopa z "niepotrzebnych" plików że Firefox przestał działać i nie pomogła nawet jego instalacja od nowa.
    E8600
    Level 40  
    Jaki system?
    Był czas kiedy ten program w wersji darmowej dawał radę na 7 ale obecnie to nie polecam.
    W przypadku XP chyba nigdy nie dawał sobie dobrze rady już lepszy był EasyCleaner ale tego natomiast nie polecam dla 7.

Windows 7 można powiedzieć, staję się historią; Google Chrome już straszy, że po nowym roku koniec aktualizacji a tylko patrzeć jak inne przeglądarki zrobią to samo.
    Trzeba będzie w końcu zmienić platformę.
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    Ale z drugiej strony ile to jest... Kilka katalogów z plikami tymczasowymi w AppData, windows/temp etc. Samemu można usunąć co jakiś czas. Tak wiem że niebezpiecznie wchodzę na terytorium że, przeciętny Kowalski pewnie nie będzie ręcznie usuwał plików tymczasowych :D
    Cache przeglądarki można z niej bezpośrednio wyczyścić.

"Oczyszczanie" dysku mamy też wbudowane w OS.
    Częste tego robienie ma to tylko sens jak mamy za małą partycje systemową i dużo rzeczy instalujemy (aż tyle plików tymczasowych nie jest tworzonych przy używaniu na codzień).

Ciekawe jak ma to realnie przyspieszyć system. Więcej zasobów jest zużywane na uruchomienie i trzymanie programu w pamięci :D
    Kiedyś korzystałem jak było darmowe. Później świadomość korzystania z komputera rosła i doszedłem do wniosku że to jest bez sensu.
    r103
    Level 32  
    Bardzo miły program - używam"od zawsze" w wersji darmowej. Nie trzeba myśleć o opróżnianiu kosza itp :-), teraz się dowiedziałem że "zawsze" to już 18 lat od 2004 roku - chyba powinienem dostać dodatkową koszulkę za reklamę :D

W wersji płatnej - chyba zbytnia przesada go używać - te nieszczęsne sterowniki w win10 to się same aktualizują, o "zwalnianie zasobów" to się przy dzisiejszych komputerach z minimum 16 GB RAMu nie ma za bardzo co martwić czy tam co, co do "awarii" to nie pamiętam żeby Win10 kiedykolwiek mi się wysypał jak swego czasu np lubił to często robić WinXP...
    Atreyu Makiavel
    Level 34  
    Tak się zastanawiam na ile etyka forum technicznego zezwala, propagując program który zwalnia z myślenia. Kolejne utwierdzanie użytkowników że istnieje apka która wszystko za nich naprawi i o nic nie trzeba się martwić. Później kolega @Kolobos ma co robić. Nic nie zastąpi odrobiny samoświadomości i higieny/kultury podczas używania komputera na co dzień.
    Mobali
    Level 40  
    r103 wrote:
    Nie trzeba myśleć o opróżnianiu kosza itp
    Signum Temporis... ;-)
    g107r
    Level 41  
    Nie pamiętam, czy to ten, bo może inny, też w początkach mojej przygody z komputerami, tak wyczyścił system, że ten się pytał, czym otworzyć .exe :)
    Program jak program, i tak wszystko zależy od użytkownika, trzeba patrzeć i czytać w co się klika i na co pozwala.
    Klikniesz w automat, nie spojrzysz co ma zrobić, nie sprawdzisz co zrobił, co chce usunąć, to tak, najszybszą naprawą może być postawienie nowego systemu, bo i Kolobos nie poradzi...
    Mnie kuszą Avirą za 4 zeta, brać, czy nie brać, oto jest pytanie...
    BlackJuice wrote:
    Z czego ciekawego wersja darmowa jest okrojona?

https://www.ccleaner.com/pl-pl czasem jakiś haczyk może być, chociaż dla nich dobra i złotówka, euro, zamiast zera, bo normalnie byś nie kupił :)
    ^ToM^
    Level 40  
    Dla mnie ważną informacją jest także taka, która mówi czy po okresie promocyjnym (po roku) program wygasa i trzeba kupić na nowo, czy też przechodzi na czas nieokreślony, za który już kasują normalnie 69 zł. Ktoś wie może?
    Jeżeli jest ta pierwsza opcja to sobie kupię za 1 zł a jak druga to nie chcę, bo nie mam zamiaru się po półtora roku obudzić z fakturą na 5 stów.
    Atreyu Makiavel
    Level 34  
    Wykupuje się na rok, nie miesiąc. Więc nie pięć stów po półtora roku.

Dodano po 2 [minuty]:

@SP5IT @^ToM^ za rok 69 zł. Przecież znajduje się info na stronie.

Dodano po 2 [minuty]:

@BlackJuice na stronie jest napisane czego nie może darmowa wersja.
    g107r
    Level 41  
    ^ToM^ wrote:
    Dla mnie ważną informacją jest także taka, która mówi czy po okresie promocyjnym (po roku) program wygasa i trzeba kupić na nowo, czy też przechodzi na czas nieokreślony, za który już kasują normalnie 69 zł. Ktoś wie może?
    Może nie wygasać, jeśli nie zrezygnujesz, to płacisz, jakieś wyjaśnienie jest w linku https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=20325241#20325241
    Quote:
    Należy tylko pamiętać aby odznaczyć automatyczne przedłużanie subskrypcji.

Tylko gdzie to jest?
    Kto już skorzystał?

Ja bym zadał inne pytanie, bo często tak robią: czy po roku, będzie można znowu załapać się na promocję za złotówkę, czy to JEDNORAZOWA promocja?
    Moje darmowe/promocyjne programy, po prostu się kończyły, i już, np. Avira przeszła w wersję ograniczoną, bez ochrony w czasie rzeczywistym, ale mami 97% obniżką na następny okres. Była za free.
    Oczywiście można z innego konta zakupić, ale nie o to chyba chodzi... Ja już z paru "promocji" nie skorzystam, bo już skorzystałem wcześniej.
    ^ToM^
    Level 40  
    g107r wrote:
    ^ToM^ wrote:
    Może nie wygasać, jeśli nie zrezygnujesz, to płacisz, jakieś wyjaśnienie jest w linku https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=20325241#20325241

W tej sytuacji dziękuję, bo nie mam zamiaru potem się przejmować głupim programem, czy dostanę fakturę bo z czegoś nie zrezygnowałem czy też nie. Gdy będzie wersja na 1 rok to kupię nawet za 5x wyższą cenę, czyli 5 zł.
    Atreyu Makiavel
    Level 34  
    Kiedy to jest na rok. Wykupić można tylko na rok, nie ma krótszych okresów.
    g107r
    Level 41  
    @^ToM^ a wypowiadasz umowy OC, czy zrezygnowałeś z posiadania pojazdów?
    Zadałeś dobre pytanie, ale może bez przesadyzmu...
    prosiak_wej
    Level 38  
    Ja to bym widział promocję dla użytkowników Elektrody taką: Corel Draw licencja dożywotnia za 400zł :) BTW - gdyby ktoś chciał Vegasa, to chyba jeszcze na Humble Bundle leży za jakieś 25$ :)
    ^ToM^
    Level 40  
    g107r wrote:
    @^ToM^ a wypowiadasz umowy OC, czy zrezygnowałeś z posiadania pojazdów?
    Zadałeś dobre pytanie, ale może bez przesadyzmu...

Wypowiadam - albo wypowiadałem i ubezpieczalnia zwróciła OC za nieużyte 10 miesięcy. Natomiast jak kupuję coś na rok, to po co ktoś na siłę miałby mi to przedłużać na dalsze miesiące i kazać płacić 69x więcej.
    Jak kupuję abonament telefoniczny za 50 zł miesięcznie to po roku przechodzi na czas nieokreślony (jak nie wypowiem umowy) ale nie kasują mnie w 13 miesiącu 69zł tylko nadal 50 zł.
    A tu jest zasadzka taka, że jak zapomnisz wypowiedzieć to samo się przedłuża już z ceną 69x wyższą. Moim zdaniem jest to jest nie do końca dobre. Powinno po prostu wygasać abyś mógł podjąć świadomą decyzję ponownego zakupu.