Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat Cyfrowy - rozdzielenie sygnału na 2 TV

17 Lis 2005 13:34 21107 8
  • Poziom 15  
    wiatm kupilem polsat i chcialbym oglatac na 2 Tv chodzi mi tylko o to ze na tych tv beda te same programy kupilem do tego 3-nik Scart ale gdy go podlacze jakosc obrazu spada i to widocznie czy jest jakis inny sposob zeby to zrobic?
  • Poziom 16  
    witam rowniez;
    jesli ten tuner ma modulator to mozna jeszcze puscic sygnał kablem ant ale jakosciowo to jeszcze gorsze rozwiązanie... moze jednak zostac przy tych euro ale moze postarac sie kable lepszej jakosci? Tak jak zauwazyles, bedzies na obydwóch TV ogladac to samo
  • Poziom 12  
    Kolega chce roździelić karte Polsatu,a nie cyfry.Z tego co wiem to sharing P2C jest możliwy na dekoderze Triple Dragon.W tym temacie to sie wszystko lubi szybko zmieniać,więc proszę zaglądać na fora zajmujące się szczególnie TV Sat.
  • Poziom 16  
    kolego Stones - litości... w opisie aukcji PRZYKŁADOWO podana jest cyfra.Nie ma znaczenia czy na wejsciu bedzie sygnal z cyfry, polsatu czy tez magnetowidu.Poczytaj dokładnie opis, wytęż szare komórki i dopiero potem ewentualnie pisz takie androny.I nie zamącaj w głowie ludziom którzy proszą o poradę
  • Poziom 20  
    Rzadko który Polsat ma Modulator ale nic to są w sprzedaży takie do Mediasata (chyba dwie dychy) zewnętrzny oczywiście i masz polsat po w.cz w całym domu
    Pozdrawiam !
  • Poziom 12  
    jacekzamki napisał:
    kolego Stones - litości... w opisie aukcji PRZYKŁADOWO podana jest cyfra.Nie ma znaczenia czy na wejsciu bedzie sygnal z cyfry, polsatu czy tez magnetowidu.Poczytaj dokładnie opis, wytęż szare komórki i dopiero potem ewentualnie pisz takie androny.I nie zamącaj w głowie ludziom którzy proszą o poradę

Może źle zrozumiałem.Jeśli @trybik2 chce oglądać na dwóch TV to samo,to masz racje.
    Ty też nie zrozumiałeś o czym ja pisałem.O roździeleniu karty(sharing) polsatu na dwa TV,czyli na każdym oglądasz co innego.
    Cytat:
    sharing P2C jest możliwy na dekoderze Triple Dragon

I to podtrzymuje.
    Pozdrawiam .
  • Poziom 15  
    dzieki za podpowiedzi poprostu podlaczylem jeden tv pod "TV scard" a drugi pod "scart do magnetowidu" a magnetowid zwyklym kablem antenowym i jest super obraz idealny na obu TV tylko o to mi chodzilo..