Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Procomp BVC3A brak kości bios !

17 Lis 2005 16:16 2573 9
  • Poziom 9  
    Gdzie mogę kupić kość biosu do tej płyty głównej??? (Można ją wyciągnąć z jakiejś innej płyty głównej?? Potem będe ją programował. Kto mi napisze krok po kroku jak wgrać bios na tą płytę główną??? Szukałem w innych tematach, ale tam jest jakoś zawile to wyjaśnione a ja jestem w tym kompletnym laikiem.

Moderowany przez TONI_2003:

Zmieniłem temat postu!

• Poziom 9  
    ja tej kości po prostu nie mam. płytę główną dostałem od kumpla, i już jej na niej nie było:/
  • Poziom 13  
    Na allegro w dziale komputery/ usługi / programowanie BIOS zapytaj sprzedawców. Tam uzyskasz rozwiązanie problemu. Jakby co to pliki z biosem już masz ;-)
  • Poziom 9  
    a ma może ktoś z Was taką płytę główną??? jeśli tak to możecie mi podać jakie jest oznaczenie kości biosu??
  • Poziom 23  
    Witam,
    Właśnie wpadła mi w ręce taka płyta, mogę zaprogramować ci biosa oraz sprawdzić czy działa.
    Skontaktuj się ze mą jeżeli jesteś zainteresowany.

--
    Pozdrawiam
    Artur
  • Warunkowo odblokowany
    BVC3A nan taka plytke i kosc bios-u oznaczenia to:

PCI/PNP 686
    196649663

Dodano po 3 [minuty]:

a od spodu:
    8g0340-33512NH
    1KOREA-H 8G9929
  • Poziom 23  
    To co mój przedpiszca podał niestety nie świadczy o tym jaka to jest kość.
    Jeżeli już chcesz zrobić to sam to szukaj pamięci EEPROM 2Mbit np. 39SF020. Ddodam jeszcze, że potrzebujesz programatora, żeby zaprogramować tą kość, np Willem (koszt na Allegro najmniej 100zł)
  • Spec od komputerów
    :arrow: Talibanczyk
    Podaje sie to co jest napisane pod naklejka, a to co podales do niczego sie nie przyda.