Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Praca] Serwisant drukarek oraz kserokopiarek

Firma_DTS 14 Dec 2022 09:05 198 2
phoenixcontact
 • #1
  Firma_DTS
  Level 3  
  Serwisant drukarek oraz kserokopiarek - Warszawa-Raszyn.

  Jeśli...
  • masz zdolności manualne, lubisz naprawiać urządzenia, a wiele osób mówi o Tobie „złota rączka”
  • masz doświadczenie w naprawie drukarek,
  • sumienność i rzetelność to Twoje mocne strony
  • jesteś odpowiedzialny, a dotrzymywanie terminów i słowność leży w Twojej naturze
  • jesteś zaradny i potrafisz pracować samodzielnie
  • jesteś komunikatywny i bez problemu umiesz wytłumaczyć procesy związane z naprawą (zarówno naszym klientom, jak i współpracownikom)

  A poza tym...
  • lubisz się uczyć i cieszy Cię nabywanie nowych umiejętności
  • chcesz rozwijać się zarówno w naprawie coraz nowszych urządzeń, jak również w tematach związanych z instalacjami sieciowymi i wdrażaniem systemów do zarządzania wydrukiem
  • pilnowanie porządku w dokumentacji nie jest poza zasięgiem twoich możliwości
  • lubisz pomagać innym i też sam szukać pomocy wśród innych osób

  …być może ta praca jest dla Ciebie

  Szukamy bowiem uzdolnionych technicznie i pełnych zaangażowania ludzi do Naszego Zespołu.

  Nie wymagamy technicznego wykształcenia. Ważniejsze, żebyś już umiał naprawiać drukarki, a też przede wszystkim chciał i umiał się uczyć nowych rzeczy. Chcemy, aby Twoja praca była wartością dodaną dla Naszej Firmy.
  Często będziesz miał bezpośredni kontakt z naszymi Klientami, których zadowolenie jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego umiejętność radzenia sobie z ich emocjami jest dla nas bardzo ważna. Czego nie chcemy? Nie zgadzamy się na nieetyczne postępowanie, które mogłoby narazić Klientów na niepotrzebne koszty, czy zrazić ich do Naszej Firmy. Wierzymy, że uczciwe traktowanie Klienta to najlepszy sposób na zbudowanie zaufania. A od Twojej rzetelnej pracy zależy bardzo dużo.

  Kim jesteśmy?
  DTS jest ogólnopolską firmą działającą od 2004 r., mającą stabilną pozycję na rynku zarządzania wydrukiem. Pomagamy naszym Klientom obniżyć koszty druku, zoptymalizować ich park maszynowy, uwolnić od codziennych problemów z drukarkami, tonerami, serwisem. Wspieramy pracę ich magazynów, biur, czy fabryk naszą wiedzą i długoletnim doświadczeniem. Zależy nam na trwałej współpracy i zadowoleniu klienta. Obsługujemy kilka tysięcy firm i nie zamierzamy na tym poprzestać. Idziemy stale do przodu i dlatego zapraszamy Cię do siebie.

  Na czym polega praca serwisanta w naszej firmie?
  Na naprawie drukarki. Najpierw diagnozujesz usterkę. Po ustaleniu co jest źródłem problemu sprawnie zabierasz się do naprawy urządzenia - na miejscu w serwisie lub u klienta, do którego czasem trzeba dojechać dalej. I tak, szybkość ma znaczenie. Drugi istotny element, to instalacja drukarek – dlatego chcemy abyś umiał wdrożyć tematy związane z sieciowym skanowaniem.
  Pilnujesz również stanu magazynowego części i zamawiasz to, co jest potrzebne do sprawnego działania serwisu. Dbasz o dokumentację serwisowanej drukarki i na bieżąco uzupełniasz zgłoszenia w systemie CRM. Chcemy, żebyś rozumiał, że będziesz bardzo ważnym członkiem Naszego Zespołu, bo sprawny i skuteczny serwis to wizytówka DTS.
  Na co dzień będziesz współpracował z działem obsługi klienta, aby wspólnie i zespołowo, dawać naszym klientom usługę, jaką chcemy gwarantować.

  Co to dla Ciebie oznacza?
  Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem 6000-8000 zł brutto (kwota uzależniona jest od umiejętności jakie już teraz możesz wnieść do Naszego Zespołu) lub współpracę B2B z wynagrodzeniem 7000-9000 zł netto.
  Wynagrodzenie, wzrastające wraz w Twoim rozwojem oraz rozwojem całej firmy.
  Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7.30.-15.30 (czasem dłużej, jeśli jest dalszy wyjazd do Klienta, jednak każda nadgodzina jest uczciwie rozliczona).
  Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy – komputer, telefon, samochód służbowy, walizka serwisowa.
  Odpowiednie wdrożenie i przyuczenie do wykonywanej pracy – możesz liczyć na naszą pomoc w zdobyciu niezbędnej wiedzy merytorycznej.
  Uczciwe podejście do Ciebie i do Twojej pracy. Zdrową atmosferę w firmie, gdzie każdy rozumie, że możesz mieć gorszy dzień, ale też każdy z Nas służy pomocą i wsparciem.

  Czy pasujesz do nas?
  Zgłoś się do nas, jeśli:
  Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia, bo to oznacza, że masz naturalne predyspozycje do wykonywania pracy serwisanta w Naszej Firmie i będziesz się z Nami dobrze czuł.
  Chcesz się rozwijać i stawać się coraz lepszym.
  Akceptujesz zmiany jako nieodłączną część każdego biznesu.
  Wolisz działać niż narzekać.
  Można na Ciebie liczyć.
  Potrafisz sam się motywować i być efektywnym bez nadzoru.

  Chcesz aplikować?
  Jeśli już wiesz, że to praca dla Ciebie to wyślij swoje CV na adres:
  rekrutacja(_at_)e-dts.pl
  Pamiętaj o klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych w rekrutacji.
  Do zobaczenia na rozmowie, na którą zaprosimy najlepszych kandydatów.
 • phoenixcontact
 • #3
  Firma_DTS
  Level 3  
  Miejsce pracy to Warszawa - Raszyn. Uzupełnione już w ogłoszeniu.