Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satel vs Paradox

Prezeslukasz 10 Paź 2006 12:41 11674 37
    sharp
    Poziom 41  
    AMAL_KC napisał:
    płyta z klawiatura kosztuje dwa razy tyle co dsc z klawiaturą i modułem.

wcale nie. Porównywalne centrale CA10 i PC5010 są prawie w tej samej cenie - i nie tylko te.

pozdrawiam - Maciej
  • OptexOptex
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
  • OptexOptex
    Alberciak
    Poziom 22  
    Według mnie wszystkie te centralki są na jednakowym poziomie jeżeli chodzi o stabilność pracy. Jednak pewne opcje stawiaja różne modele ponad innymi w zależności od sytuacji. Jeżeli chodzi o cenę, to PARADOX SPECTRA + LCD wychodzi chyba najtaniej. Funkcje przyzwoite, programowanie łatwe, obsługa również, nawet przy podziale na strefy. Podwajanie linii pozwala zaoszczędzić na rozszerzeniach. Satel jako jedyna z tych central ma funkcje bramek czasowych i liczników. DSC z kolei chyba najłatwiej się programuje nawet z klawiatury LED. Jeżeli chodzi o wygląd, to mnie najbardziej podoba się PARADOX.
    c r i s
    Poziom 12  
    Witam. CZy moglibyście drodzy forumowicze poprowadzić burzliwą konwersacje na temat PIR-ów, jakie kto używa jakie sa godne polecenia ? Jesli chodzi o mnie to montuje Satela od 3 lat a PIR jakie preferuje to Siemens i Crow do dziś bez problemów. dziękuję. czekam na wypowiedzi.
    Alberciak
    Poziom 22  
    Z Siemensem się zgodzę, ale CROW z czasem zmienia czułość aż do wzbudzania. Osobiście stosuję IR120 i DS 303
    flash_mm
    Poziom 20  
    dodam od siebie , ze kupujac polskie produkty, dajemy prace sami sobie, pamietajcie o tym, w dobie postepujacej wszedobylskiej made in china, polski produkt jest jak najbardziej pozadanym.
    kolo
    Poziom 20  
    A co sądzicie o Rokonecie Prosys 116, jak ta centrala się ma do Satela, jak z serwisem, i obsługą . Mam klienta który uparł się że nie chce Satela tylko Prosysa Rokoneta. Proszę o wasze opinie.
    miś uszatek
    Poziom 10  
    paradox cenowo o.k założyłem kilka setek i niemam problemu prosta w obsłudze i programowaniu satel też w miarę ale zakręcony,niedopracowany,zwłaszcza 64.