Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat podłączenia nawigacji Philips Carin?

Bimer535 18 Nov 2005 06:47 3153 5
 • #1
  Bimer535
  Level 20  
  Czy ktoś wie jak to podłączyć i czy gdzies można kupić takie kable do połączenia tego wszystkiego?Nie znam sie na elektronice i sam nie potrafie tego zrobić...Chodzi mi dokladnie o podłączenie takiego monitora jaki jest tu http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=72640626
 • #2
  djlj24
  Car audio specialist
  Akurat to do nawigacji podłącza się bardzo prosto. Typowy kabel łączący monitor nawigacyjny, połączenia 1 do 1. A jakbyś miał pomysł użyć tego monitora do czegoś innego to zapomnij. Jeżeli już to tylko NTSC i z dużym wysiłkiem.
 • #3
  Bimer535
  Level 20  
  Czy taki kabel moge gdzies dokupić?Kupilem oddzielnie monitor i oddzielnie chce kupic czytnik plyt dvd ale w zestawie nie ma kabli i nie wiem czy uda mi sie to podłączyć.
 • #4
  djlj24
  Car audio specialist
  Czytnik jest płyt CD i tylko do navi. Opis z aukcji jest trochę "podrasowany". Z kupnem kabla będziesz miał problem bo nie wiem czy ktokolwiek ma go w Polsce w stałej ofercie.
 • #5
  Bimer535
  Level 20  
  Sorry mialem na mysli czytnik cd.Czyli jak kupie zestaw bez kabli to moge go sobie wsadzic w buty i do niczego mi sie to nie przyda...?A co myslisz o tym zestawie http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=71519700bedzie to działało jak nalezy czy tez jest w tym jakis problem?
 • #6
  djlj24
  Car audio specialist
  Dopytaj się sprzedawcy jaką jakość ta mapa prezentuje (tj. jak dokładna jest). A potem pomyśl nad nowym palmem z Automapą za 1450 zł.