Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wskaźnik wychyłowy do magnetofonu M-101 unitra magmor

18 Lis 2005 14:01 1889 7
  • Poziom 15  
    Witam,
    poszukuję takiego wskaźnika.
    Może ktoś chciałby sprzedać?
    To dość pilne.
    Pzdr. Krasul
  • Poziom 19  
    witam ! mam chyba takie wskazniki jeszcze ale pytanie czytaki sam był w magnetofonie do amplitunera AT9100 ?? albo do magnetofonu ETIUDA?? jezeli był taki sam to posiadam dwa takie wskazniki jak co to pisz na PW pozdrawiam :)
  • Poziom 15  
    Witam,
    no niestety nie ;)
    Te wskaźniki nie są tak łatwo dostępne. M-101 to specjalny miniaturowy magnetofon przenośny (taki przerośnięty dyktafon :P). Ale może jednak ktoś posiada taki wskaźnik? Pzdr. Krasul
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    do tego jak siegam pamiecia, tylko w tym sprzecie byl taki vu, pozostale kasetowce mk 125 i pochodne mialy inne wskazniki...
  • Poziom 15  
    Witam,
    może jednak ktoś posiada taki wskaźnik?
    Pzdr. Krasul
  • Poziom 36  
    JA MAM! Mam w pracy chyba dwa egzemplarze, takie miniaturowe, ze skalą dzieloną: 2/3 zieleni i 1/3 czerwony. Z tego co pamiętam, oba są sprawne. U mnie leżą, zajrzę jutro do szuflady w pracy i dam znać czy jeszcze tam są. :) Jesli tak, to jeden jest Twój.

Taki jak na zdjęciu?
    wskaźnik wychyłowy do magnetofonu M-101 unitra magmor
  • Poziom 15  
    Witam,
    dzięki za zainteresowanie Trabi, ale niestety to nie jest ten typ wskaźnika (też mam kilka takich) - M-101 to specyficzny magnetofon, w którym występował bardzo nietypowy typ wskaźnika (stosowany tylko w tych magnetofonach). Nie mniej jednak wielkie dzięki za chęć pomocy ;) Może jednak ktoś ma taki wskaźnik? Był bym wdzięczny. Pzdr. Krasul
  • Poziom 15  
    Witam,
    no czyżby nikt nie posiadał takiego cuda ;)
    Pzdr. Krasul