Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowana karta MMC w 6230

18 Lis 2005 22:15 3415 16
  • Poziom 24  
    Czy jest jakis sposob na odblokowanie karty MMC z tel. NOKIA 6230? Ktos zalozyl haslo i teraz jest zablokowany dostep do karty.
  • Poziom 19  
    Tak jest to możliwe ale trzeba się przejść do serwisu gsm, albo skonstuować kasownik. Jest schemat na necie i program do obsługi ale na sztukę się nieopłaca. Jak nie będziesz mógł znaleść daj znać to podeślę.
  • Poziom 24  
    A dlaczego nie da sie tego zrobic przy pomocy zwyklego czytnika kart?
    Dzieki wielkie za schemat ale problem jest tego typu, ze w chwili obecnej mieszkam w Irlandii a tutaj niestety mozna zapomniec o kupnie nawet glupiego rezystora! ;( Wiec czy znasz moze jakis inny sposob na obejscie tego?
  • Poziom 15  
    tak .....

Jesli mozesz to skocz do jakiegos sklepu z aparatami cyfrowymi i popros o sformatowanie Twojej karty w tym aparacie po formacie masz praktycznie nowa karte :)
  • Poziom 21  
    slyszalem ze to nie prawda. podobno nie odblokuje. zalezy to od aparatu? mam kodaka C300
  • Poziom 20  
    Mam pytanko skonstruował ktoś i wytestował ten kasownik zamieszczony przez fellowes20??
  • Poziom 17  
    Witam, Nie każdy czytnik kart potrafi to odblokować, dzieje się tak gdy karta jestw telefonie podcas flashowania jakimś ufsx'em.
    Odblokować tą kartę (sformatować) można bez problemu martechem.

pozdrawiam
    matyjasz
  • Poziom 18  
    ja ostatnio mialem N70 z kart pamieci na ktorej byl o haslo zalozone. Po wgraniu nowego flasha karte poprostu sformatowalem w tel i po klopocie!
  • Poziom 21  
    fellowes20 napisał:
    Proszę bardzo było o to sporo pytań.

czy ten program mmc programmer naprawi moja karte przy pomocy czytnika kart czy trzeba miec ten kasownik?
  • Poziom 24  
    1. Ten czytnik na LPT nie działa.
    2. Clip MMC kosztuje w granicach 50PLN
    3. Martech Clip to robi
    4. JAF to robi (po dodatkowym kablu)
    5. MT-Box to robi (po dodatkowym kablu)

Jak jesteś w Dublinie, to moge Ci dać namiar na jednego zioma, który bedzie to w stanie bez problemu zrobić :)
  • Poziom 23  
    Witam ...
    moze odkopuje dinozaura ... ale
    przeczytałem inne posty i mówia w nich ze ten programato działa
    ale mam taki prblem ... złorzyłem ten programator ... wkładam karte RS-mmc daje unlock .. w programie niby wszystko ok ze karta jest rozblokowana ... ale jak wkładam do czytnika kart ... to nic sie nie dzieje ... wkładam do aparatu ... pisze ze karte trzeba sformatować ... przy połowie formatownia pisze ze nie moze dokonczyc operacji ?? co to moze być ?? prosze o pomoc ....
  • Poziom 13  
    to oznacza że karta nadal jest zablokowana lub jest też uszkodzona. najlepiej znajdź kogoś z jafem (może być klon) to bez problemu to tobie zrobi
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kartę po odblokowaniu należy sformatować a jeśli ci wywala błąd to bardzo prawdopodobne że jest uszkodzona(np. ktoś usiłował ją odblokować i załatwił).
  • Poziom 18  
    a ma ktos moze schemat kabelka ktorym mozna formatowac karty do jafa ??
  • Poziom 23  
    Witam ... a wiec miałem dwie karty ... jedną odblokowałem sformatowałem działa wszystko fajnie natomiast druga ... niby ją odblokowywuje ... ale formatowanie w każdym urządzeniu dochodzi do połowy i pisze ze nie moze dkonoczyc formatowanie próbowałem w czytnikchach na USB w laptopach i w 4 róznych aparatach fotograficznych .... czyli karta jest uszkodzona ... dzieki za pomoc

Pozdrawiam