Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekierowanie adresu IP WAP do komputera w LAN pod W2K-SRV

20 Lis 2005 14:33 1111 8
  • Poziom 20  
    Mam lacze DSL 2Mb z kilkoma "zewnetrznymi" IP, internet udostepniam na kilka kompow w mojej sieci LAN poprzez serwer na WIN2000SRV z wlaczonym udostepnianiem internetu dla sieci LAN + bandwidthcontroler (zarzadzanie pasmem...) i wszystko dziala bardzo dobrze. Niestety nie wiem jak przekierowac jeden z wolnych adresow IP (WAN) do mojego kompa w sieci lokalnej (LAN) ... moze ktos mi podpowie? (probowalem w routingu i zdalnym dostepie ...ale jakos sie motalem ;) ...i nic mi nie wyszlo)...ew. jakiego programiku uzyc do tego celu by jednoczesnie nie zaklocic pracy serwera w biezacej konfiguracji.
  • Poziom 12  
    Jak masz postawionego ICS'a to tam to mozesz zrobic...

Dodano po 7 [minuty]:

sorry ISA server, albo na fw na serverze robisz przekierowanie.
  • Poziom 20  
    Mialem zainstalowany ISA 2000 ...ale mialem z IS-ą wiecej problemow niz mozna sobie wyobrazic ;) ... ISA jest przereklamowana... ;) tak wiec zrezygnowalem z IS-y ;) ...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    kysu napisał:
    Mialem zainstalowany ISA 2000 ...ale mialem z IS-ą wiecej problemow niz mozna sobie wyobrazic ;) ... ISA jest przereklamowana... ;) tak wiec zrezygnowalem z IS-y ;) ...

Co w tej chwili udostępnia internet ?
    Jeśli ICS to nie ma przy nim możliwości jakiejkolwiek konfiguracji.
  • Poziom 20  
    ...no wlasnie... :( ...dlatego prosze o jakas rade by zrobic to co chce... ;)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    kysu napisał:
    ...no wlasnie... :( ...dlatego prosze o jakas rade by zrobic to co chce... ;)

Jak można Ci poradzić coś jeśli nie podajesz koniecznych do tego informacji ?
  • Poziom 20  
    ...no fakt "walnalem" post ktory pisalem po imprezie ;) ...(sorry) ... udostepniam internet przez ICS ... no i we wspomianym przeze mnie routingu i zdalnym.... nie mozna za bardzo podzialac bo to nie mozliwe jesli jest wlaczony ICS ... ale moze jest jakis ciekawy programik ktory nie zakloci pracy serwera w biezacej konfiguracji a da sie zrobic to na czym mi zalezy?
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    kysu napisał:
    ...no fakt "walnalem" post ktory pisalem po imprezie ;) ...(sorry) ... udostepniam internet przez ICS ... no i we wspomianym przeze mnie routingu i zdalnym.... nie mozna za bardzo podzialac bo to nie mozliwe jesli jest wlaczony ICS ... ale moze jest jakis ciekawy programik ktory nie zakloci pracy serwera w biezacej konfiguracji a da sie zrobic to na czym mi zalezy?

WinRoute się do tego nadaje.
  • Poziom 20  
    Kiedys meczylem "winroute" w starej wer. ...ale sprobuje raz jeszcze z nowa ... napisze czy to to o co mi chodzi :) ... thx.