Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt trier CC31

killerek 20 Nov 2005 18:32 1553 3
    killerek
    Level 14  
    Witam - mam do rozkodowania radio blaupunkta CC31
    Ponoc po wylaczeniu zasilania zablokowalo sie i nie mozna bylo wpraowadzic kodu Na wyswietlaczu caly czas --- I po odczekaniu kilkunastu godzin jest to samo...
    Nie zostalo nic innego jak wylutowac kosc KM93C46 i zaprogramowac na nowo Jednak po tym zabiegu dalej jest to samo

Wyczytalem gdzies ze wazne jest jak sie programuje ta kosc 8-bitowo czy 16 I teraz tak 16bitowo programuje sie bez problemu a 8bitowo nie chce sie zaprogramowac Uzywam programatora Willem

Mozliwe ze problem tkwi gdzie indziej....kto nakieruje gdzie szukac

dzieki z gory
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    TYTUS...
    Level 32  
    Jesli czekałes kilkanaście godzin i nic to bym narazie spróbował zablokować kod w pisując w komórkę LB wartość 92. Jesli dalej będa kreski to nie będzie to wina pamięci i zawartości tylko problem z 8V i dwoma tranzystorkami co dla mnie jest bardziej prawdopodobne.
    killerek
    Level 14  
    Oczywiscie polaczenia wszystkie sprawdzilem i jest ok....Co do napiecia 8V to nei bardzo wiem gdzie go szukac ? Moze ktos by podeslal aplikacje albo nakierowal gdzie mam szukac tych tranzystorow I moze ktos ma sprawdzony wsad do tego 93C46 ?

Wtedy bysmy wylkuczyli na 100 % pamiec

Dodano po 1 [godziny] 5 [minuty]:

Radio naprawione . Temat uwazam za zamkniety

Pozdrawiam