Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mikrofon bezprzewodowy vs. cd-player'y

21 Lis 2005 12:48 1449 4
  • Poziom 20  
    dostałem za darmoche jakiś tani mikrofon bezprzewodowy, wziąłem go bo używam tylko na kable i pomyślałem że przyda mi się, a tu tymczasem wszystko ładnie pięknie chodzi (nie licząc strasznych szumów jakie prostota elektroniki tego mikrofonu wnosi do dzwięku), ale gdy załanczam odtwarzacze (typu doppel cd player nieważne jakiej firmy) to mikrofon wydaje dzwieki jak na falach srednich i długich piszczy warczy itp. może ktoś mi wytłumaczy o co w tym chodzi?
  • Spec od akustyki
    pewnie zbiera ktoras z harmonicznych 44,1 k z czastotliwosci probkowania cd po prostu kiepskie ekranowanie i cd playera i pewnie elementow nadawczo-odbiorczych mikrofonupewnie nic sie nie bedzie dalo z tym zrobic
  • Spec Elektroakustyka
    Kosz wyleczy ten mikrofon na zawsze... Przy mikrofonach bez drutu nie ma kompromisu- musi być zawodostwo.
  • Poziom 22  
    Kompromisów nie ma ;/

Te tanie bezprzewodówki to sobie można wsadzić... o daleko ;/

Kiedyś głupki kupili ze dwie sztuki tego za 200zł sztuka takie badziewia "2in1"
    przewodowo bezprzewodowy. Okazło się że po podłączeniu zaczełu odbierać radio MaRyja ;)

Wkładki są tam takie pakowane że nadają się tylko jeśli wogóle to od mowy. Nic więcej zapychaja się przy większej ilości dołu ;)

Można je odbierać radiem na fm :)

Podobno jedyne co z tego chodzi to te alpierdy za 400zł.
    Tylko w sumie trzeba jak zwykle przy alpierdach znaleźć przyzwoitą sztuke bo inaczej to jest ... Kumpel podobno trafił na "sztuke" i nie narzeka...
  • Spec od akustyki
    hehe chyba najtanszy bezprzewodowiec jakiego mozna urzywac gdzies indziej niz w przedszkolu to jest z samsona ostatnio okolo 5 stowek bo bylka wyprzedarz , niestety tu nima latwo i wszystko kosztuje albo niedziala