Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware

hrijneke 10 Mar 2023 15:34 390 2
This content has been translated flag-en » flag-pl View the original version here.
 • [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware
  [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware
  [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware
  Dostałem 2 takie używane za grosze i rozebrałem je dla zabawy. Całość jest plastikowa i chociaż z daleka wygląda stylowo, jest bardzo plastyczna i tandetna.
  Wyrzuciłem wszystko do kosza z wyjątkiem białej plastikowej jednostki w środku. Ciepłe kolory są super jasne. Kolory bardzo słaba jasność. Nie przejmuj się kolorami.

  Ponieważ jednostka świetlna w środku ma osłonę z drutu (nie jest to miejsce GUI10), zrobiłem z nich funky wtyczki w dowolnym miejscu za pomocą czarnego nylonowego plecionego sznurka.
  [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware

  Ten cokół ma tę samą jednostkę ledową, co inna lampa ogrodowa LSC, którą można znaleźć tutaj:
  https://www.elektroda.com/rtvforum/topic3940938.html

  Dlatego zamieszczam tutaj więcej zdjęć, żebyście wiedzieli, czego się spodziewać.

  Sflashowałem go za pomocą flashera GUI systemu Windows dostępnego na stronie github Openbeken bez problemów.

  Wcześniej wypróbowałem Toya Cloud Cutter z github i prawie zadziałało, ale skończyło się na tym, że nie znalazłem pobranego pliku oprogramowania układowego, ponieważ miałem go w niewłaściwym katalogu. Potem skrypt utknął w martwym punkcie, ponieważ wciąż szukał oryginalnej nazwy AP Tuya, podczas gdy skrypt już zmienił AP światła na coś innego… derp. Zrobiłem bilet na github, ma już odpowiedź z wyjaśnieniem.
  https://github.com/tuya-cloudcutter/tuya-cloudcutter/issues/313


  [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [img-8]
  [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [/img]

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  hrijneke
  Level 2  
  Offline 
  hrijneke wrote 2 posts with rating 2, helped 1 times. Been with us since 2023 year.
 • #2
  p.kaczmarek2
  Moderator Smart Home
  Wow, to bardzo fajne urządzenie, jeszcze takiego nie widziałem, dziękuję! Widzę, że są reklamowane jako „ogrodowe”, czy naprawdę są wodoodporne?

  Btw, byłoby miło, gdybyś mógł podać pełną nazwę modelu/LSC/Action shop, aby łatwiej było znaleźć to urządzenie w bazie danych szablonów, chociaż widzę, że mogę być trudny, ponieważ masz to urządzenie z drugiej ręki.

  Czy masz oryginalną kopię zapasową oprogramowania układowego?

  Poza tym... dlaczego na zdjęciu jest pilot na podczerwień? Czy w tym urządzeniu jest gdzieś odbiornik podczerwieni?
 • #3
  hrijneke
  Level 2  
  Hej,

  To ten:
  https://www.youtube.com/watch?v=sN5QzyUCSZM
  to do ogrodu tak. Całość jest plastikowa i skręcona razem z gumowymi uszczelkami. Wyglądało na wodoodporne, zanim wyrzuciłem obudowę do kosza.

  Zanurkowałem dla ciebie w starym pojemniku na papier i zrobiłem te zdjęcia do specyfikacji. Jeśli chcesz wypróbować skrypt Tuya Cloud Cutter, rzeczywisty numer artykułu 3005264 jest wyświetlany podczas uruchamiania skryptu.

  Mam kopię zapasową oprogramowania układowego tak. Planowałem go jednak usunąć, nigdy, przenigdy nie zamierzam używać tuya.
  Moje pierwsze zdjęcie do mojego postu pochodziło z internetu. Jeden z moich tanio zdobytych piedestałów był wyposażony w zdalne tak. Drugi nie. Tam, gdzie oba otwierają pudełka, więc......

  oto fotki:


  [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware [BK7231T] Lampa ogrodowa LSC WB2S - otwarcie i zmiana firmware