Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miernik M890G - problem z przełącznikiem

edjan 21 Lis 2005 20:25 2672 5
  • #1 21 Lis 2005 20:25
    edjan
    Poziom 2  

Posiadam miernik M890G podczas czyszczenia ścieżek pod przełącznikiem obrotowym wypadły blaszki stykowe. Niestety nie potrafię odtworzyć ich pierwotnego ułożenia. W związku z tym bardzo proszę o pomoc.

0 5
  • #3 23 Lis 2005 19:26
    edjan
    Poziom 2  

Dzięki za poradę szczerze mówiąc miałem nikłą nadzieje, że mi ktoś pomoże a tu miłe zaskoczenie, stąd wniosek, że jeszcze są porządni ludzie, na tym zwariowanym świecie, jeszcze raz dzięki niestety ja u siebie mam w tym śmiesznym przełączniku aż 6 blaszek w tym jedna podwójną i w tym sęk, że nie wiem, z której strony mi wyleciała ta cholerna blaszka i gdzie powinna być umieszczona

0
  • #4 24 Lis 2005 13:13
    hkuhn
    Poziom 25  

w tych miernikach były stosowane dwa typy przełączników.Napisz czy masz jedną płytkę bazową ,czy dwie .Poprzedni opis dotyczył wersji z dwoma płytkami.spróbuję opisać wersję o której piszesz.
    patrząc od dołu :
    1 sprężynka stykowa
    2 spreżynka stykowa
    3 puste pole
    4 puste pole
    5 podwójna sprezynka stykowa
    środek przełącznika
    6 puste pole podwójnej sprężynki
    7 sprężynka stykowa
    8 sprężynka stykowa
    9 puste pole
    10 puste pole
    wskażnik zakresu na pokrętle przełącznika jest pod 1 sprężynką stykową.

1
  • #5 24 Lis 2005 18:09
    edjan
    Poziom 2  

Dzięki!!!!!!. Jesteś SUPER. Miernik chodzi jak zegarek, w twoim opisie ma być 5 blaszek a u mnie było 6 - po prostu przy składaniu włożyli jedną blaszkę na drugą i to mnie zmyliło wywaliłem jedna blaszkę i złożyłem według Twojego opisu i miernik działa we wszystkich rodzajach pomiaru. Jeszcze raz wielkie dzięki:D

0
  • #6 10 Mar 2008 02:28
    triple333
    Poziom 11  

Ja tez miałem ten sam problem z jedna sprezynka za duzo. Po wyrzuceniu jej i złozeniu według opisu kolegi problem znikł.

0
  Szukaj w 5mln produktów