Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak ustawić kolory lexmark 3200

look100 21 Lis 2005 21:28 921 1
  • #1 21 Lis 2005 21:28
    look100
    Poziom 12  

jak chce wydrukować zółty to mi drukuje niebieski jak zielony czerwony to też inne odcienie niebieskiego kiedyś wlałem tusz uniwersalny prawidłowo wegłóg kolorów ale od tego czasu to mi tak drukuje
    a czarnego niemam to niewiem jak zkalibrować bo przy kalibracji to te cyferki na czarno drukuje a ja mam tylko kolor

0 1
  • #2 22 Lis 2005 08:26
    Dr Blade
    Poziom 14  

witam

1. Prawdopodobnie źle napełniłeś kartridż (wlałeś nie do tych otworków co trzeba) lub tez podczas regeneracji tusz wyłynął dołem przez dysze i cofnął sie powodując zmieszanie kolorów. Spróbuj wydrukowac kilka stron w kolorze zółtym niebieskim i różowym. Jesli to tylko zmieszanie w dyszach to po kilku wydrukowanych kartkach powinienes miec odpowiednie kolorki tzn. drukując zółty powinien wychodzic zółty itp.
    Jesli zmiesznie nastąpiło z powodu złego zaaplikowania tuszu to masz 2 wyjscia: kupic nowy kartridz, albo wybebeszyć w miare delikatnie kartridż, wyprać gąbki, wysuszyc i napełnic jeszczez raz wg. załaczonej instrukcji.
    2. Kalibracja w opcjach drukarki nie słuzy do zmiany drukowanych kolorów. Służy do kalibracji dysz kartridzy aby poprawnie wypluwały krople tuszu.

Pozdrawiam
    Marcin

0