Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen XM - gdzie zainstalować i jaką inst gaz. okol. Opola

21 Lis 2005 23:36 1214 4
  • Poziom 14  
    Witam.
    Poproszono mnie abym zorientował się, gdzie w Opolu lub okolicy są dobrzy fachowcy od instalacji gazowych. Instalacja będzie do samochodu CITROEN XM, 140KW ,190PS , fulscreen, euro2 z pażdź. 2000roku. 6cylindrów.
    Takie dane otrzymałem lub tylko takie dane dostałem od właściciela, który ma przyjechać z Niemiec tutaj zainstalować gaz.
    Nie wiem czy na podstawie tych danych Możecie mi coś zasugerować a chodzi mi o rodzaj instalacji, firmę i wykonawcę samego montażu.
    Sama informacja jaką instalację zamontować już jest wskazówką, którą będę się kierował.
    Za jakiekolwiek rady z góry serdeczne dzięki.
    Stanisław
  • Poziom 30  
    Na pewno dobra czyli sekwencyjna bo jest to silnik chyba 3.0 V6 jak sie nie myle. Tylko dobry warsztat dzialajacy juz kilka lat z dobra renoma.
  • Poziom 14  
    Właśnie robię rozeznanie firm montujących. Ponieważ samochód będzie eksploatowany w Niemczech to przy tej okazji zastanawiam się nad tym, jakiego producenta instalacje tam są popularne. Domniemam, że BRC jest dosyć znaną marką. Myślę tutaj o tym, gdyby była potrzeba podjechania do zakładu na miejscu w Niemczech, czy będą mieli aparaturę do diagnostyki, regulacji?
  • Poziom 26  
    więc silnik to 2.9 24V (oczywista V6) do tego silnika tylko i wyłącznie konkretna sekwencja,moze vsi prins?
  • Poziom 14  
    Witam.
    Dziekuję za porady lecz z powodu wstrzymania się od założenia instalacji gazowej w tym samochodzie temat ucichł.
    Powinienem zakończyć ten temat co w tej chwili robię.
    Raz jeszcze dziękuję za odpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    Stanisław