Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 3 problem z szybami elektrycznymi

22 Lis 2005 10:01 2429 5
  • Poziom 21  
    Witam mam problem z 4 szybami elektrycznymi nie działają od środka to znaczy nie można uchylić żadnej szyby przyciskami tak jakby było coś wyłączone ale po przekręceniu kluczyka dwie szyby tylnie otwierają się i zamykają się ale tylko z kluczyka ten golf ma alarm oryginalny ale nie ma pilota jak przekręcę kluczyk w drzwiach i zarygluje to po około 30sek. po otwarciu drzwi zaczyna działać klakson. Nie wiem od czego zacząć żeby działały szyby po prosty na przełączniki w środku. Pozdrawiam.
  • Poziom 24  
    Najprawdopodobniej ktos cos namieszal przy tym alarmie. Sprawdz czy dochodzi zasilanie na wtyczki do przelacznikow przy przednich drzwiach . sprawdz tez czy wielopinowe zlacza przy silownikach w srodku drzwi maja dobry styk. Tam czesto dostaje sie woda pomimo gumowej uszczelki i wlasnie bardzo czesto przez to sa problemy z szybami, nawet jezeli nei styka jeden silownik to drugi tez moze nie chodzic , jezeli podlaczone sa jakiekolwiek przeowdy od alarmu do przewodow od szyb sproboj je odlaczyc. Sprawdz tez zasilanie przy wtyczkach silownikow , latwo sie zorientujesz ktore bo to dwa najgrubsze przewody , chyba o srednicy 2.5 mm. Najtrudniej z czyms dojsc jak ktos tam wczesniej nieumiejetnie grzebal i porobil swoje wlasne konstrukcje .
  • Poziom 11  
    mam ten sam problem , tyle ze troche wiecej mi nie dziala, oprocz przednich , takze tylne szyby ani drgna jak je chce opuszczac lub podniesc, oprocz tego przestaly dzialac elektryczne lusterka, zakladalem alarm i qrde cos musialem wypiac , pytanie co to moze byc , czy lusterka maja jakas wspolna instalacje z szybami?
    zamek chodzi bez problemu sterowany jest z alarmu
    jak otwieram i zamykam kluczykiem w zamku szyby chodza jak nalezy
    POMOCY!!!!!!!!!!!!
  • Poziom 10  
    W obu przypadkach radzę sprawdzić czy nie połamały się przewody w przelotkach drzwi.
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Autor Wiadomość
    zbikar
    Witam miałeś rację jednak pękł kabelek w przelotach drzwi dzięki pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    rozbierz boczek zarowka(np 55 W) w kostke od silownika szyby , zaplon i ruszasz przelacznikami ,
    nie dziala sprawdzasz przelaczniki zwylke 2 masy ,1 plus oraz wyjscie na szyby... nie - dziala bezpieczniki