Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy warto kupić kino domowe z biedronki ?

Diodak 30 Paź 2006 08:06 28130 65
 • #61 30 Paź 2006 08:06
  lord.daro
  Poziom 10  

  byłem raz w życiu w biedronce i już nigdy tam niepójde!!!!
  pozatym sprzęt w marketach zazwyczaj jest wadliwy!!!

 • #62 09 Sty 2007 21:11
  inka111
  Poziom 11  

  HEHEHE z Biedronki kup sobie najlepiej szynkę!
  Te kina i DVD są bezwartościowe........:|

 • #63 09 Sty 2007 22:58
  Janusz
  Poziom 26  

  Obawiałbym się i o tą szynkę :cry: nie tylko w Biedronce i nie tylko z " Constaru"...

 • #64 23 Lip 2007 23:59
  Pavel81
  Poziom 17  

  Nadal jestem za tym, że z biedronki można kupić sobie chipsy albo napój cola oryginal:) Jeśli ktoś pisze, że kino domowe z biedronki dobrze gra to chyba naprawdę nie słyszał brzmienia dobrego kina domowego. Dla mnie dźwięk z subwofera brzmi jakby ktoś patykiem w puszkę pukał. Nie ma wogóle dynamiki. Na sprzęcie RTV się nie oszczędza. Lepiej poczekać odłożyć pieniążki i cieszyć się w pełni pięknym dźwiękiem zwłaszcza że sprzęt RTV cały czas tanieje. Polecam amplituner ONKYO do tego jakieś drewniane kolumny i subwoferek "Malinka".

  Jeśli ktoś mówi że kino z biedronki gra ładnie to naprawdę gdyby usłyszał dźwięk z prawdziwego kina złapał by się za głowę... ciekawe co by wtedy powiedział. Są również czasopisma o sprzęcie RTV testy ceny itd. można poczytać i naprawdę wybrać coś dla siebie za rozsądną cenę. Pozdrawiam.

 • #65 13 Sie 2007 15:34
  lelex
  Poziom 10  

  Nie słyszałem brzmienia dobrebo kina domowego. I nie dlatego, że takowego nie słuchałem. Po prostu miejsce jego instalacji (marniutki pokoiczek) uniemożliwiało delektowanie się dźwiękiem. Brat kupił przyzwoite kino domowe i ja do dziś go nie rozumiem. Sprzęt odczytuje DVD, VCD, jpg, mp3 i tyle. Nie ma mowy o odtwarzaniu materiałów kompresowanych. Ja kupiłem sobie KORR-ka i bardzo fajnie jest. Gracik odczytuje niemal wszystko co mu położyć na tackę. Dźwięk? Warunki mieszkaniowe nie pozwalają na montaż jakiegoś konkretnego zestawu nagłaśniającego. A nawet jeśli, ile razy będę mógł tego posłuchać? Często korzystam po prostu ze słuchawek, żeby nie przeszdadzać innym. Normalnie korzystam ze swojeg starego wzamcniacza TRAWIATA pamiętającego czasy studenckie i jest pięknie.
  Lubi ktoś markowe graty? Kupować markowe.
  Chce ktoś mieć czytnik do tego co teraz używa świat? Kupować lada jaki odtwarzacz za kwotę 100 PLN i eurozłączam do TV go podpiąć.

 • #66 13 Sie 2007 20:00
  ogrod87
  Poziom 2  

  Nie polecam sprzętu z biedronki.
  Kupiłem te "kino domowe".
  Większość filmów nie chodziła, zarówno DivX jak i DVD(oryginały tez). Po 4 miesiącach zepsuło się i wymieniłem na nowe. Te również nie odtwarzała większości filmów. po 6 miesiącach ponownie się zepsuło, ale tym razem dostałem pieniądzie(po wielkiej awanturze). Pojechałem do Tesco i za 50 zł mniej kupiłem kino domowe manty i jestem zadowolony, bo nie mam żadnych problemów :>