Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy warto kupić kino domowe z biedronki ?

Diodak 30 Paź 2006 08:06 27911 65
  • #61 30 Paź 2006 08:06
    lord.daro
    Poziom 10  

byłem raz w życiu w biedronce i już nigdy tam niepójde!!!!
    pozatym sprzęt w marketach zazwyczaj jest wadliwy!!!

• #62 09 Sty 2007 21:11
    inka111
    Poziom 11  

HEHEHE z Biedronki kup sobie najlepiej szynkę!
    Te kina i DVD są bezwartościowe........:|

• #63 09 Sty 2007 22:58
    Janusz
    Poziom 26  

Obawiałbym się i o tą szynkę :cry: nie tylko w Biedronce i nie tylko z " Constaru"...

• #64 23 Lip 2007 23:59
    Pavel81
    Poziom 17  

Nadal jestem za tym, że z biedronki można kupić sobie chipsy albo napój cola oryginal:) Jeśli ktoś pisze, że kino domowe z biedronki dobrze gra to chyba naprawdę nie słyszał brzmienia dobrego kina domowego. Dla mnie dźwięk z subwofera brzmi jakby ktoś patykiem w puszkę pukał. Nie ma wogóle dynamiki. Na sprzęcie RTV się nie oszczędza. Lepiej poczekać odłożyć pieniążki i cieszyć się w pełni pięknym dźwiękiem zwłaszcza że sprzęt RTV cały czas tanieje. Polecam amplituner ONKYO do tego jakieś drewniane kolumny i subwoferek "Malinka".

Jeśli ktoś mówi że kino z biedronki gra ładnie to naprawdę gdyby usłyszał dźwięk z prawdziwego kina złapał by się za głowę... ciekawe co by wtedy powiedział. Są również czasopisma o sprzęcie RTV testy ceny itd. można poczytać i naprawdę wybrać coś dla siebie za rozsądną cenę. Pozdrawiam.

• #65 13 Sie 2007 15:34
    lelex
    Poziom 10  

Nie słyszałem brzmienia dobrebo kina domowego. I nie dlatego, że takowego nie słuchałem. Po prostu miejsce jego instalacji (marniutki pokoiczek) uniemożliwiało delektowanie się dźwiękiem. Brat kupił przyzwoite kino domowe i ja do dziś go nie rozumiem. Sprzęt odczytuje DVD, VCD, jpg, mp3 i tyle. Nie ma mowy o odtwarzaniu materiałów kompresowanych. Ja kupiłem sobie KORR-ka i bardzo fajnie jest. Gracik odczytuje niemal wszystko co mu położyć na tackę. Dźwięk? Warunki mieszkaniowe nie pozwalają na montaż jakiegoś konkretnego zestawu nagłaśniającego. A nawet jeśli, ile razy będę mógł tego posłuchać? Często korzystam po prostu ze słuchawek, żeby nie przeszdadzać innym. Normalnie korzystam ze swojeg starego wzamcniacza TRAWIATA pamiętającego czasy studenckie i jest pięknie.
    Lubi ktoś markowe graty? Kupować markowe.
    Chce ktoś mieć czytnik do tego co teraz używa świat? Kupować lada jaki odtwarzacz za kwotę 100 PLN i eurozłączam do TV go podpiąć.

• #66 13 Sie 2007 20:00
    ogrod87
    Poziom 2  

Nie polecam sprzętu z biedronki.
    Kupiłem te "kino domowe".
    Większość filmów nie chodziła, zarówno DivX jak i DVD(oryginały tez). Po 4 miesiącach zepsuło się i wymieniłem na nowe. Te również nie odtwarzała większości filmów. po 6 miesiącach ponownie się zepsuło, ale tym razem dostałem pieniądzie(po wielkiej awanturze). Pojechałem do Tesco i za 50 zł mniej kupiłem kino domowe manty i jestem zadowolony, bo nie mam żadnych problemów :>

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo