Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS2 SCH-30003 lutowanie modułu Duo2 SE ? Pomocy !!!

23 Lis 2005 14:44 2486 3
  • Poziom 19  
    Witam! :)

Zakupiłem owy moduł no i niby ładnie rozrysowane są punkty lutownicze tylko że ja mam wersje gdzie musze przylutować dwa punkty do dwóch nóżek tej kwadratowej kości a tam jest dość mało miejsca boję sie że nawet jak zastosuje Topik RMA moga mi się nózki posklejac bo lutowanie do nóżek biosu jest łatwe ale może sa jakieś punkty odejściowe od tych nóżek ?!

Wiec kieruje pytanie w szególności do osób które już to robiły może jakies tricki :) .

Moge podesłać fotkę płyty głownej od konsolki bo tez nie jest w standarcie i tak na 100% nie jestem pewien która to wersja ?!

Za wszelkie sensowne podpowiedzi lub odpowiedzi Wielkie Dzięki :D :) :D

ps.Beda szacuneczki i Zimna Pianka ;)

pzdr.Xeo 'o5
  • Poziom 19  
    Witam!

Zrobiłem fotki tej konsoli ale nie moge dopasowac zadnego z tych opisów montazu modułu moze ktos pomoze w identyfikacji ?!

1. Skrecona na 10 srub niby v3

ale na stronce np.modchipa nie ma v3 szukałem za granicami PL tez nic szczególnego!

Za wszelkie informacje z góry dziekuje!

pzdr.Xeo 'o5
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Nie ma alternatywnych punktów, a i na przyszłość staraj się aby linie sygnałowe były jak najkrótsze zwłaszcza GND i 3.3V... kabelek kynar ma to do siebie że przylega jak ulał do scalaków

Dodano po 1 [minuty]:

Jak chcesz pokaże ci gdzie umieścić cipka...
  • Poziom 19  
    Witam!

@Kristoff_PL

Thx mam kynar do robienia obejść w komurkach tylko troche przeraziło mnie lutowanie do nożek scalaka o tak małym rastrze! Nie wiem czy lutowac og grzbietu czy podstawy nózek ?! (może jakies sugestie) w sumie to chodzi mi tylko zebym nie posklejał nóg ( mysłałem o lekkim podniesieniu nogi i pod noge kynar ?! ) sam nie wiem.....

Jesli możesz pokazać gdzie moduł najlepiej umiesic bede wdzieczny! :D

pzdr.Xeo 'o5