logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opel Astra H Car Audio - Podłączenie radia 2din Nakamichi NAM1630 z DSP i przejściówką ISO

AstraH92 06 Cze 2023 13:39 741 6
REKLAMA
  • #1 20607672
    AstraH92
    Poziom 2  
    Opel Astra H Car Audio - Podłączenie radia 2din Nakamichi NAM1630 z DSP i przejściówką ISO Opel Astra H Car Audio - Podłączenie radia 2din Nakamichi NAM1630 z DSP i przejściówką ISO Witam wszystkich. Właśnie skończyłem kompletować system car audio do mojej asterki. Kupiłem radio 2din Nakamichi NAM1630 z wbudowanym systemem DSP. Chce je podłączyć żeby sprawdzić jak działa. Dokupiłem przejściówkę ISO jak na załączonych rysunkach . Do anteny również jest przejsciowka tylko jest parę przewodów które nie wiem gdzie trzeba podłączyć:
    a) niebieski kabel od anteny
    b) żółty i niebieski kabel oraz czerwony który jest luzem dodany od przejściówki
    c) back ctl / key / swc2 od oryginalnej kostki z radia nakamichi
    Proszę o pomoc Opel Astra H Car Audio - Podłączenie radia 2din Nakamichi NAM1630 z DSP i przejściówką ISO
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 20607713
    AstraH92
    Poziom 2  
    Podłączyłęm wszystko tak jak jest bez tych końcówek i nie działa radio
  • REKLAMA
  • #5 20608945
    milejow
    Poziom 43  
    Sprawdź czy masz zasilanie na żółtym i czerwonym kablu po przekręceniu kluczyka
  • #6 20609067
    AstraH92
    Poziom 2  
    Opel Astra H Car Audio - Podłączenie radia 2din Nakamichi NAM1630 z DSP i przejściówką ISO

    Byłem właśnie w aucie i przeanalizowałem kostki i przewody. Okazuje się że wpięty jest tylko przewod czarny masa :) żółty I czerwony nie 😞 zrobiłem zdjęcie pinów wzmacniacza i myślę że już wiem jak podłączyć ale sprawdźcie mnie :
    1 black GND czyli masa
    2 red ACC czyli plus po stacyjce
    9 yellow B+ czyli stałe 12v
    12 blue ANT czyli to jest remote ? I tu wpinam ten niebieski przewod od przejściówki anteny i też wzmacniacze car audio ?
  • REKLAMA
REKLAMA