Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program magazynowy , jaki ??

picador 10 Kwi 2003 00:15 10416 9
  • #1 10 Kwi 2003 00:15
    picador
    Poziom 33  

Jakiego programu używacie do prowadzenia firmy , chdzi mi o stan magazynowy , typu WF-MAG , jakie są jeszcze ? jaki polecacie ?

0 9
  • #2 11 Kwi 2003 17:56
    fortronik
    Admin Sprzętu Medycznego

Witam
    Ja korzystam z MOJA FIRMA 2003 demo na www.brit.com.pl,od trzech lat mam i jestem zadowolony.
    Pozdrawiam
    Zi

0
  • #3 11 Kwi 2003 18:10
    Bicker1
    Poziom 19  

Wszystko zależy od rodzaju działalności.
    Programów takich jest cała masa, np. do hurtowni:
    F++ - CDN
    Subiekt - INSERT
    do sklepu:
    PCMARKET - INSOFT
    Small Business
    KC Firma
    Można też jakiś darmowy ale jakość tego typu programów pozostawia wiele do życzenia

0
  • #4 11 Kwi 2003 18:38
    picador
    Poziom 33  

właśnie szukam czegoś uniwersalnego , obsługa sklepu , serwisu , podatki ...

0
  • #5 11 Kwi 2003 19:32
    ArteXL
    Poziom 24  

Polecam Insert-a - prosty w obsłudze, magazyny współpraca z modułem kpir. Duża ilość sprzedanych kopii. ( To nie reklama)

Mirek

0
  • #6 06 Lis 2004 18:51
    2P
    Poziom 19  

Piszę tutaj, żeby nie mnożyć tematów.

Mimo tego, że nie posiadam magazynu z prawdziwego zdarzenia, ostatnio odkrywam, że przydałby mi się program do jego obsługi. Pracuję na umowę zlecenie, nie mam własnej firmy.
    W moim domu znajduje się sporo części od kilku firm. Szukam czegoś co pomogłoby mi się z tym uporać. Nie potrzebuję tutaj możliwości drukowania jakiś szczególnych dokumentów. Potrzebuję czegoś co umożliwi mi sprawdzenie ile danych części mam i ile w tych częściach pieniędzy ulokowała we mnie dana firma. Dobrze byłoby gdyby istniała możliwość utworzenia niejako kilku magazynów (każdy z nich odpowiadałby towarom które należą do innej firmy). Gdyby istniała możliwość utworzenia zestawienia, w którym mógłbym zawrzeć, że na przykład do wyprodukowania takiego urządzenia potrzebuję takich i takich części - to byłaby rewelacja. Wyobrażam to sobie wtedy tak, że wykonuję jakieś urządzenie i kilkoma kliknięciami zdejmuję z magazynu wszystkie wchodzące w jego skład części. Mógłby pomagać także pilnować stanów magazynowych. Ale to prosta funkcja bez której można się obejść - patrząc na cyferki. W zasadzie nie mam chyba więcej niż 60 różnych pozycji.

Czy ktoś ma doświadczenie z taką działalnością? Wykorzystywał taki program? Liczę raczej na coś prostego i niedrogiego.

0
  • #7 17 Gru 2005 23:36
    Chris_05
    Poziom 11  

Wf-Mag wersja Dos-owa bedzie idealny. Jesli wiele magazynow, to pelna wersja, nie Mini.
    Potrafi takze generowac zamowienia do okreslonego dostawcy na okreslony asortyment, na podstawie zamowien klientow lub zapotrzebowania do tzw. produkcji okreslonych zestawow z ustalonych czesci.
    Ma jeszcze wiele innych zalet, ktore poznaje sie dopiero w razie potrzeby. ;)

0
  • #8 22 Lip 2006 13:26
    Mellows
    Poziom 9  

a co mozecie polecić do sklepu spożywczego?
    - wprowadzanie towaru
    - kontrola magazynu
    - kontrola cen
    - lista zakupów
    - raporty sprzedazy

to chyba na tyle moich wymagań ...

0
  • #9 22 Lip 2006 13:50
    md
    Poziom 39  

Temat niedawno poruszany.
    Poczytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2807646#2807646
    Z góry uprzedzam, że nie reklamuję, a chcę podać rzeczową odpowiedź - to do LEMa, który dopatruje się reklamowania programów. Mam styczność z wieloma programami u klientów i tak drętwego, jak programy CDN ze swoim kluczem w porcie LPT nie ma. Warte polecenia są programy Wapro i te, o których pisałem w temacie (link wyżej). Subiekt ma tradycyjne problemy z drukowaniem na niektórych drukarkach.
    Ponownie zwracam uwagę na fakt, że dobór programu zależy od wielkości i asortymentu sprzedaży, a także posiadanej lub planowanej bazy sprzętowej - komputery, stanowiska kasowe, kasy, drukarki, wagi z metkownicami, czytniki kodów kreskowych itp, itd. Najlepiej wrzuć hasło "program magazyn" na google, bo tutaj dziwne ograniczenia, znajdź producentów, ściągnij wersje demo i sam się przekonaj.

0
  • #10 23 Mar 2009 23:13
    3chudy3
    Poziom 15  

Polecam Smal Business'a obsługuje chyba wszystko co możliwe do podłączenia, wszystkie kasy i drukarki fiskalne na rynku, drukarki etykiet, inwentaryzatory itp...
    Program ma małe wymagania.
    Demo można pobrać ze strony producenta: www.symplex.com.pl

0