Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zabezpieczenie Mercedes W203

24 Lis 2005 20:02 4340 12
  • Poziom 10  
    Witam,
    Po kupnie C220CDI rocznik 2003 pojawil sie problem jak go zabezpieczyc? Po dlugich poszukiwaniach zdecydowalem sie na montaz
    SEO Perfect
    Dodatkowa wewnetrzna Syrena
    Sterowanie klaksonem(W razie Alarmu syrena+klakson)
    Czujnik przechylu (Poprzeczny+wzdluzny)
    Czujnik ultradzwiekowy
    Antynapad(2 Nadajniki)
    GSM Dialer z komorka ME45
    Niedzwiedz
    czy myslicie ze to naprawde wszystko konieczne?
    Chcialbym jeszcze troche oswietlenia wewnatrz sam. dla postrachy.Co wybrac?
    Zaznaczam ze ta konfiguracja zaproponowana jest przez Montazyste.
  • Poziom 15  
    a jaką Ci cenę zaproponował ?
  • Poziom 24  
    Co to jest: dodatkowa wew. syrena , antynapad dwa nadajniki ,troche oświetlenia wnętrza.Jestem zawodowym instalatorem!
  • Poziom 10  
    za wszystko 2000zl. Dla utrudnienia potencjalnemu zlodziejowi, wewnetrzna syrena a dodatkowo mrugajacy wewnatrz efekt swietlny.
    I w tym momencie poszukuje porady.Cos co da dobrze po oczach.
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    mos5 napisał:
    Co to jest: dodatkowa wew. syrena , antynapad dwa nadajniki ,troche oświetlenia wnętrza.Jestem zawodowym instalatorem!

mos5 syrenę do wnętrz montuje sie po to by gdy zadziała alarm wyłączła mózg złodziejowi

Jarun007 konfiguracja zaproponowana jest bogata i myslę że do pełni szczęścia niech ci zamontuje dodatkowo zwykły przełącznik odcinający jakiś sygnał np. + po zapłonie zasilający zegary i złodziej nie ma większych szans, pozostaje tylko zabrać go na lince a jak automat to laweta.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    ach zapomnialem jeszcze ze wbudowany Comand jest rarytasem dla Zlodziei.Dlatego chcialbym jakies urzadzenie swietlne wewnatrz Auta, tylko jakie?
    Carrier dzieki za pochlebienie, bo z dobrym wyborem zabezpieczen jest naprawde ciezko.
    O przelaczniku napewno powiem.Ile moze to $?
  • Poziom 24  
    Żeby czasem syrena wew. nie odłączyła mózgu właścicielowi lub współwłaścicielowi co bardziej prawdopodobne jeśli np.autkiem będzie chciała "pośmigać" żona i zapomni wyłączyć antynapad! Panowie trochę rozsądku.
    Proszę odpowiedzieć na całe zadane wcześniej pytanie i bez grypsów!
  • Poziom 10  
    mos5- Co z Ciebie za zawodowy instalator jezeli nie potrafisz domyslec sie tak wyrazistego opisu?
    Panowie czy naprawde nikt nie ma sprawdzonego pomyslu na Alarmowe Oswietlenie wnetrza Auta(LED, Stroby, itd...)?
  • Poziom 15  
    Skoro twierdzisz, że mos5 nie jest zawodowym monterem, to po co wogóle pytasz o tak banalne rzeczy. Poza tym napisz, że zależy Ci na dobrej dykotece w samochodzie a nie zabezpieczeniu. Konfiguracja o której pisałeś jest całkiem niezła ale myślę, że z lekka przesadzona. To już trochę przerost treści nad formą. Pozdrawiam.
  • Poziom 24  
    Ja jako niezawodowy instalator mam dla 007 sprawdzony pomysł na "alarmowe oświetlenie auta"(Boże chyba się starzeję..).Zbliżają się swięta zamiast choinki "ubierz" 007 swojego mercedesa. Żegnam!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    dzieki wszystkim za konkretne porady. Niestety za pozno wyczailem mozliwosci ELEKTRODY i przez to musze wybulic 2000 .Aha, zamiast GSM z ME45 "dostane" Dialer GSM od Proximy. Prowider z ERY miesiecznie 25,netto, 3 lata umowa.Nigdy nie myslalem ze temat Alarm w Aucie to temat Rzeka.
    Pozdrawiam
  • Spec od Mercedesów
    Jak ktoś przyjdzie po auto, to na pewno przyniesie ze sobą zagłuszarkę GSM. A Ty będziesz sobie siedział przy telefonie w błogiej nieświadomości i z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy.