Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mazda 626 gd nagłośnienie

25 Lis 2005 17:52 1552 5
  • Poziom 15  
    Witam!
    Czy i jak można dobże nagłośnić taką mazdę??
    Przednie głośniki są w desce i na dodatek skierowane pod kątem do podłogi-średnica 13cm(nie ma możliwości obudować).Tylne głośniki są nad amortyzatorami, w miejscu raczej zabudowanym-średnica też chyba 13cm.
    Chodzi mi przede wszystkim o przód-czy da się coś sensownego zrobić bez cięcia drzwi, które nie mają żadnego miejsca na głośniki??
    Dodam że fabryczne nagłośnienie jest fatalne-kupiłem teraz cd Panasonic 4x50 MOFSET .Radyjko spoko ale głośniki nie wyrabiają.
  • Poziom 13  
    Jezeli chodzi o przod to zapytaj w jakims warsztacie car audio czy wejda ci DLS R5A sa to bardzo dobre 13, ale do ich napedzania potrzebujesz wzmacniacza. Zainwestuj w wytlumienie drzwi i jakis sub do tylu i bedzie dobrze .
  • Poziom 15  
    Ale miejsca na głośniki mam tylko w desce(kokpicie).Czyli jednak montować w drzwi ?? bo tych fabrycznych miejsc to się wygłuszyć nie da :|
  • Poziom 15  
    100-150 zł

Dodano po 39 [sekundy]:

głośniki przód
  • Poziom 13  
    kuba_982 napisał:
    100-150 zł

Dodano po 39 [sekundy]:

głośniki przód

Ja myslalem ze ty cos porzadnego chcesz zalozyc a za ta kase to lepiej dozbieraj i pozniej cos sie wymysli. Zeby cos ci zaproponowac dobrego musisz wydac okolo 300 zl lub ponad...