Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic GD96

juzek6 26 Lis 2005 13:23 762 3
  • #1 26 Lis 2005 13:23
    juzek6
    Poziom 10  

Telefon Panasonic GD96 nie włącza się (wyświetlacz robi się delikatnie szary). Telefon nie startuje nawet jak ma podłączoną ładowarkę. Raz zdarzyło się że wystartował i mogłem nawet podać PIN i tyle później żadnej reakcji. Właściciel twierdził, że to wina baterii ale sprawdziłem baterię miernikiem i pomiędzy "T" a "+" 4,01V; "-" a "+" 4,01V pomiędzy "T" a "-" napięcia nie ma.
    Moje pytanie jest takie czy sprawny telefon z słabą baterią podłączony do ładowarki powinien wystartować? Czy z takiego opisu można coś wywnioskować co to za zepsucie?

0 3
  • Pomocny post
    #2 26 Lis 2005 14:21
    sim
    Poziom 28  

To co zwykle padły kulki pod układem zasilania - przelutować HA-em trzeba.

0
  • #3 27 Lis 2005 06:38
    brajek
    Poziom 19  

narazie nic nie lutuj najpierw flashuj na na gd 95 i powinno byc ok mialem takich kilka wszystkie ozyly , jak nie pomoze dopiero naprawa hw.

0
  • #4 05 Lut 2006 10:42
    juzek6
    Poziom 10  

Problem rozwiązałem doraźnie a mnanowice podłożyłem kilka karteczek pod płytę główną i teraz startuje ale podiała trochę i się zawiesza wtedy wyciągam baterię i wygniatam go no i czasami załapie. Telefon i tak poszedł w odstawkę bo cięzko się na nim pracuje. Nie próbowałem wgrywać innego softu tutaj ewidentnie telefon jest uszkodzony mechanicznie i coś mi się wydaje że w kilku miejscach.
    Pozdrawiam i zamykam temat.

0
  Szukaj w 5mln produktów