Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wy też macie problemy z Orange?

27 Lis 2005 03:22 1824 19
  • Poziom 17  
    koledzy czy wy też macie problemy z Orange? Sms-y przychodzą do mnie z ok godzinnym opóźnieniem, czasem jak ktoś do mnie dzwoni to w słuchawce słyszy 'abonent czasowo niedostępny' mimo, że mój telefon jest włączony i w zasięgu. co się tam u nich dzieje, bo już mi ręce opadają?
  • Poziom 33  
    wloz karte do innego telefon i sprawdz bo mozliwe ze twoj cos szwankuje
  • Poziom 24  
    Nie takich jazd to nie ma normalnie. Pewnie twoj telefon zamula.

Ja mialem taki problem z 3310. Zasieg byl na maxa a np jak dzwonilem to byl sygnal zajetosci i dlugo wybieral, a dzwoniac do mnie bylem nie dostepny & poza zasiegiem.
    Wymienilem switch antenowy i smiga pieknie :)
  • Poziom 18  
    Potwierdzam.
    Sytuacja.
    Mam telefon w PLUSGSM proboje zadzwonic do DWOCH ZNAJOMYCH oba maja "abonent czasowo niedostepny", z telefonu w ORANGE jest w porzadku, rowniez, znajomi maja wlaczony telefon.
    Ciekawe...
  • Poziom 24  
    karwos napisał:
    Potwierdzam.
    Sytuacja.
    Mam telefon w PLUSGSM proboje zadzwonic do DWOCH ZNAJOMYCH oba maja "abonent czasowo niedostepny", z telefonu w ORANGE jest w porzadku, rowniez, znajomi maja wlaczony telefon.
    Ciekawe...
    Ja mam Idea - sorki Pomarancze teraz :-) U mnie tak wlasnie bylo n ainnych karta nie sprawdzalem, ale po wymianie swicha wszystko jest ok :) Poszukajcie w tym elemencie rozwiazania a jak nie to szuakc dalej pozostaje:-) Powodzenia
  • Poziom 17  
    kurzcze nie bardzo stawiałbym na mój telefon, bo paru znajomych ma te same objawy co ja. może to tylko w malborku jakieś problemy z siecią mamy, ale sam już nie wiem.
  • Poziom 24  
    axel234 napisał:
    kurzcze nie bardzo stawiałbym na mój telefon, bo paru znajomych ma te same objawy co ja. może to tylko w malborku jakieś problemy z siecią mamy, ale sam już nie wiem.

Hmmm no to moim zdaniem bardzo prawdopodobne. Ja mam niby ok ale nieraz zdarza sie ze laczy i laczy i itak sygnalu wybierani anie ma itp. Moze jakies zaniki sygnalu macie lbo cos............
  • Poziom 24  
    Tak zdaza sie ze abonent poza zasiegiem z smsami nie zauwazylem
  • Poziom 12  
    To u nich jest coś nie tak. Raz to zależy od pory dnia raz od miejsca w jakim się znajduje. Dzwoniłem pod *100 "mamy przejściowe problemy...bla bla"
  • Poziom 11  
    u mnie też smsy dochodzą nawet z godzinnym op.źnieniem
  • Poziom 17  
    w 6030 kumpel ma takie same objawy zdejmował smoka całe szczescie nie u mnie bo by mnie obwiniał :)
  • Poziom 17  
    u mnie te problemy już zniknęły na szczęście. podejrzewam, że w chyba było to związane z ogólnym bałaganem w idei po połączeniu z orange.
  • Poziom 21  
    Ja mam telefon na firme i miałem podobne problemy.
    Powiadomienia sms-em o przyjściu email przychodziły z 1 dniowym opóźnieniem.
    Zadzwoniłem pod *600 zgłosiłem problem i na następny dzień wszystko wróciło do normy.
  • Poziom 15  
    A ja musialem wymienic karte bo po 15 minutach telefon jej nie rozpoznawal.

Pozdrawiam
    2meC.
  • Poziom 18  
    kolega z salonu muwił ze wymieniaja duza kart bo sa jakies wady w erze tez tak jest
  • Poziom 21  
    nowa tarycha nowe problemu z tego co mi wiadomo to nowe serwery oranege jeszcze nie stabilne ja tam przystaje przy pop-ie dwa lata ciągnę i mam zamiar jeszcze sporo
  • Poziom 19  
    Ja mam w orange i znajomi i jakoś nie mamy tego proglemu.
  • Poziom 13  
    Jedyne problemy z Orange to mam takie ze duzo wydaje na karty ;-)
  • Poziom 12  
    a może włącz sobie MASZ GADANE ???:D ja załadowałem sobie za 150 w listopadzie i jeszcze mam ponad 80 zł do wygadania... a problemów jako takich nie mam, wszystko śmiga jak należy. Może należy wziąc pod uwagę to, że odkąd pojawiła się możliwość wyłaczenia poczty, gdy ktoś wtedy rozmawia jak ty dzwonisz, to będzie komunikat, że abonent jest poza zasięgiem... właśnie, mogliby zrobić inny, że na przykład zajęte chociaż... już tak pare razy się naciąłem, jak dzwoniłem do żonki, a okazało sie, że rozmawiała z koleżanką...
  • Poziom 15  
    mam takie same problemy jak opisane wyzej.
    napisalem maila do Orange zeby wyjasnili ten problem, na poczatku sie nie przyznawali czyli ze niby wszystko jest OK, ale jak im zapodalem liste polaczen z opisem data godzina z jakiego numeru na jaki numer, oraz wykaz telefonow na ktorych zostaly wykonane polaczenia (rozne marki, rozne modele) to w odpowiedzi otrzymalem informacje ze faktycznie sa przejsciowe problemy z siecia. zlorzylem pisemna reklamacje i otrzymalem rabat 50% na dwa kolejne rachunki. Mnie to nie satysfakcjonuje poniewaz stracilem mnostwo klientow przez nich, czy ktos wie czy moge dochodzic swoich praw (np odszkodowania) czy pomoze tu rzecznik praw konsumenta jesli abonament mam na firme - bo podobno tylko osoby prywatne moga skorzystac z pomocy rzecznika ?