Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

instrukcja do PHILIPS DVD755VR/00 w języku polskim

27 Nov 2005 12:06 3174 5
  • Level 2  
    Poszukuję instrukcji obsługi w języku polskim do PHILIPSA DVD755VR/00 (combo DVD+Video).
    Tymoteusz1989
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 13  
    Witam !
    A czy ma Pan instrukcję obsługi do tego modelu w jakimkolwiek języku, gdyż mam taki sprzęt na zakładzie bez żadnej instrukcji i nie wiem jak ściągnąć blokadę- podczas używania niektórych funkcji wyświetla kluczyk na wyświetlaczu i safe na ekranie.
    Będę wdzięczny za udostępnienie.

Pzdr. Jarek
  • Level 2  
    jmomot wrote:
    Witam !
    A czy ma Pan instrukcję obsługi do tego modelu w jakimkolwiek języku, gdyż mam taki sprzęt na zakładzie bez żadnej instrukcji i nie wiem jak ściągnąć blokadę- podczas używania niektórych funkcji wyświetla kluczyk na wyświetlaczu i safe na ekranie.

Pzdr. Jarek

Mam wersje elektroniczną, polską. Podaj adres, to z przyjemnością wyślę.
    Tymek
  • Level 31  
    tymoteusz1989 wrote:
    Poszukuję instrukcji obsługi w języku polskim do PHILIPSA DVD755VR/00 (combo DVD+Video).
    Tymoteusz1989

cytat:
    Mam wersje elektroniczną, polską. Podaj adres, to z przyjemnością wyślę.
    Tymek >Tymoteusz1989

Robisz sobie zarty???
  • System Administrator
    jmomot wrote:
    Witam !

Pzdr. Jarek

wpisano = witam admina! ponieważ nie zdołałem się zarejestrować na tym forum - specjalnie aby odpowiedzieć na pytanie jednego z użytkowników na temat "instrukcja do PHILIPS DVD755VR/00 w języku polskim"

to proszę o zamieszczenie informacji:
    zlikwidowanie kluczyka oraz odblokowanie przycisków jest możliwe tylko jeśli urządzenie jest w trybie "VCR" a nie "DVD". Wtedy trzeba nacisnąć na pilocie przycisk C.LOCK i kluczyk znika a z nim problemy.