Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 2.5 CRD 01r. Brak 12 V na świecach żarowych

27 Nov 2005 20:37 5172 5
  • Level 10  
    Pomocy!!! Zbliża się zima a świece żarowe mi nie grzeją bo nie dostają napięcia 12 V. Gdzie szukać przyczyny. Który to jest przekażnik lub jakiś regulator czasowy cy coś innego? Jeśli ma ktoś schematy elektryki to bardzo bym prosił o przesłanie model 01-05r zbysio00(małpa)poczta.onet.pl w nazwie jest zbysio i dwa zera
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 10  
    najprawdopodobniej stopił sie przekaznik swiec żarowych , to czeste w tych modelach trzeba go wymienic na nowy , miesci sie przy akumulatorze na przedniej belce ,jest koloru szarego .
  • Level 10  
    Niestety przekażnik okazał się sprawny :cry:
  • Level 10  
    Witam

Miałem identyczny przypadek a mianowicie nie grzały świece, początkowo myślałem że to przekaźnik okazało się że jest dobry, więc poszedłem za ciosem . Wyciągnąłem akumulator odkręciłem podstawę akumulatora i okazało się ze kabel doprowadzający plus (+) do przekaźnika był ugnity, dokładniej w okolicy klemy plusowej ale żeby do tego dojść musiałem rozpruć pół wiązki. Ale sukces osiągnąłem.

pozdrawiam
  • Level 39  
    Ten kotlet bardzo stary jest.