Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa 2005 - jakie radio fabryczne?

28 Lis 2005 09:41 2196 9
  • Poziom 2  
    Witam, czy ktos moze ma wiedze, czy starsze modele odbiornikow fabrycznych opla(CAR 2003, CDR 2005) mozna podłaczyc do Corsy 2005. Czy wystarcza jakies adaptery czy to moze jest bardziej sląplikowane? pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    Z tego co wiem pracują ale poza przejściówką może Cię czekać inna niespodzianka, jeśli w aucie nie było radia gdy wychodziło od producenta to pewnie masz zablokowany wyświetlacz i czekać Cię będzie wizyta w serwisie. A co do aktualnych modeli radii to najlepiej powiedzą Ci u dealera (nie mylić z narkotykowym). Kupować nie musisz a pytanie nic nie kosztuje. ;)

SławeK
  • Poziom 19  
    Z tego co mi wiadomo roczniki 2004 i 2005 maja komunikacje CAN czyli podłaczyc starsze radio mozna po zastosowaniu reduk.ale nie bedzie obsługi wyswietlacza i komputera auta .Najlepiej zastosowac własciwe radio np.CD30 wtedy bedzie działac wszystko.Pozostanie tylko przypisanie radia ( nr VIN) do autka.
    Pozdrawiam JM.
  • Poziom 2  
    z tego co rozmawiałem w serwisie opla to wiem tylko tyle ze goscie (pracownicy serwisu) wiedzieli tyle co ja po kilku wizytach w sieci i szperaniu w temacie. Ogolnie to oni sa tylko od wyciagania kasy(zapewne nie wszyscy i nie wszedzie). Auto na pewnie zablokowany wyswietlacz bo kupione bylo bez fabrycznego radia. A moje pytanie co do starszych odbiornikow wzielo sie z tego iz zapewne CAR 2003 jest potencjalne malo interesujace dla kolegow przechadzajacych sie nocami po parkingach, a poza tym dosc tanie w zakupie, a mnie w zupełnosci wystarczy. No ale wszystko chyba jednak wskazuje na to ze jestem skazany na CC20 lub CD30 (jesli radio fabryczne wybiore). podrawiam i dzieki
  • Poziom 2  
    Obdzwonilem kilka autoruzowanych serwisow opla, kazdy mowi co innego, jeden ze spokojnie mozna podlaczyc starsze modele odbiornika inny ze to nie jest mozliwe, do tego rozpietosc cenowa usługi miedzy 80 a 200 zł.. Zabawni sa autoryzowani serwisanci.
  • Poziom 43  
    Zbyt nowy temat i jeszcze nie zbadany bo mało kto pozwoli Ci przebadać swoje nowe auto. Artoo ostatnio rozgryzał Ople, może coś wie. A Ty może zrobiłbyś zdjęcia wyświetlacza i kostek radia. Spróbujemy pomyśleć jeszcze nad tym.

SławeK
  • Poziom 43  
    Czy mógłbyś te zdjęcia zmniejszyć maksymalnie by były jeszcze czytelne ? Trochę za duże zeby wszyscy szybko obejrzeli a i obciążają niepotrzebnie serwer Elektrody.

SławeK
  • Poziom 12  
    witam
    przepraszam ze wtrącam się do tematu ale mam podobny problem i niewiem jak go rozwiązać a niechcę zaśmiecać zabardzo forum
    mam corsę 2001 i kupiłem(jeszcze nie ale) radio z opla vectry blaupunkta
    CAR 300(D) radio to posiada prócz wejść iso 3 wejście na wyświetlacz
    które ma 2 rzędy pinów i 4 piny natomiast corsa ma wtyczkę z 3 rzędami pinów i 5 kabli czy podłączał ktoś już coś takiego i czy to będzie działać
    moje pytanie jak to podłączyć ??

pozdrawiam