Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Lexmark X3330

Marcoss23 28 Lis 2005 18:05 2967 7
  • #1 28 Lis 2005 18:05
    Marcoss23
    Poziom 9  

Witam serdecznie!!!
    Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej drukarki Lexmark X3330, chodzi mi o użytkowanie tzn. jak ona się sprawdza w eksploatacji, czy jest oszczędna czy zjada kasy na tusze. Interesuje mnie również czy nadaje sie do Firmy jako małe ksero i normalna drukarka.
    Proszę wszystkich o pomoc. Interesują mnie informacje na ten temat, bo planuję zakup jakiejś drukarki wielofunkcyjnej, ale za rozsądne pieniądze. Cena tej drukarki wacha sie 239zł dlatego proszę o pomoc, bo cena jest atrakcyjna. Eksploatacja mnie też interesuje.
    Dzięki za pomoc.

• #2 28 Lis 2005 18:55
    merkurus
    Poziom 21  

Bardzo nie polecam wkłady o małej pojemności bardzo drogie a napełnianie dość krutkie bo "elektronika" jest słaba ja odradzam. Pozdrawiam

• #3 28 Lis 2005 20:55
    metandrzej
    Poziom 18  

Zdecydowanie nie nadaje się nawet do małej firmy.
    Ale nawet jak skusi cię cena tego urządzenia, przy zakupie sprawdź czy w zestawie są dwa kartridże.:D

• #4 29 Lis 2005 08:54
    Agraph
    Poziom 9  

Omijał bym wszystkie Lexmarki z daleka. Proponował bym HP - serwis ogólnie dostępny, łatwa i tania regeneracja kartridży. a chyba oa to chodzi.

• #5 29 Lis 2005 17:18
    Marcoss23
    Poziom 9  

Witam!!
    Jeżeli o drukarki Lexmark to mam 2 Z35 i 1020. Jestem zadowolony wydrukami tych drukarek, przyczym ta 1020 jest ekonomiczniejsza. Czy może ktos mi polecić jaką inna ale też niedrogą?? Chcę aby miała możliwość ksera, bo to jest mi potrzebne i była wydajna, no i jak zwykle tania - niedroga w eksploatacji.
    Dziękuję za porady.

• #6 29 Lis 2005 18:32
    merkurus
    Poziom 21  

Proponuję kupić od kogoś (np. alegro) urządzenie HP G85 lub G95 jest to urządzenie już nie produkowane lecz bardzo dobre i ekonomiczne mają jeszcze faks a co najważniejsze skanery są wytrzymałe ja sam mam takie urządzenie i ani raz mnie nie zawiodło acha ma jeszcze możliwość druku dwustronnego. Polecam i pozdrawiam

• #7 15 Sty 2008 09:54
    Marcoss23
    Poziom 9  

Witam serdecznie!!
    Dziś już mogę śmiało powiedzieć, że Ci co pisali abym nie kupował to nie mieli racji mam już tę drukarkę od momentu jak ten temat założyłem i jestem bardzo z niej zadowolony i nie zamienię na inną, ekonomiczna cicha i dobre ksero oraz skaner najlepszej jakości jak na urządzenie wielofunkcyjne.
    Pozdrawiam.

• #8 19 Sty 2008 10:14
    Marcoss23
    Poziom 9  

do kosza:):)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME