Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon z komisu

28 Lis 2005 19:53 2242 4
  • #1 28 Lis 2005 19:53
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #2 28 Lis 2005 20:35
    tino2003
    Admin grupy GSM

Numeru imei w komisie Ci nie podadzą, natomiast jeżeli do telefonu jest pudełko, papiery itp. to śmiało można telefon kupować, zresztą śmiało możesz zapytać sprzedawcę jaką rękojmie daje na ten telefon. U mnie jak ktoś kupuje telefon w komisie to dostaje 6 miesięcy pełnej gwarancji.
    pozdr

0
  • #3 28 Lis 2005 21:34
    Sofian
    Poziom 11  

Gratuluje Tino2003! jesteś chyba jednym z nielicznych którzy dają taką gwarancję...
    A swoją drogą właściciele komisów rzadko udostępniają numery imei telefonów do sprawdzenia a co do gwarancji to 3 miesiące to maksymalny czas na jaki możesz liczyć...

0
  • #4 28 Lis 2005 21:58
    tino2003
    Admin grupy GSM

Daję taką gwarancję i chyba dobrze na tym wychodzę, w październiku sprzedałem 25 używanych telefonów więc jak na małe miasteczko to sporo, zresztą średnio co miesiąc sprzedaje 20szt. i nie boję się dawać gwarancji, bo kupuję tylko telefony z papierami i sprawdzam je przez 3 dni zanim telefon trafi do gabloty. Do tej pory miałem tylko dwie powazniejsze naprawy gwarancyjne, które zrobiłem we własnym zakresie. Klienci bardzo chętnie kupują używany telefon z taką gwarancją. A jak na ironię mam teraz 5szt. sagema x1 trio do naprawy gwarancyjnej, które sprzedałem nowe w simplusie a mają walnięty soft fabrycznie (nie ma dużych liter w smsach) i muszę z nimi jeżdzić tam i spowrotem do punktu napraw gwarancyjnych sagema.
    pozdr

0
  • #5 28 Lis 2005 23:15
    Pavel81
    Poziom 17  

Kupić telefon w komisie można śmiało ponieważ w komisie skupują tylko telefony z papierami!! Bez papierów rzadko się zdarza, żeby jakiś komis kupił od Ciebie telefon. Więc możesz śmiało zaryzykować kradziony nie będzie. Bardziej obawiałbym się stanu technicznego żeby np po kilkunastu dniach nie wyniknęły jakieś kwiatki.

Tino 2003 też chciałbym w swoim mieście taki komis który daje gwarancję. Widać podchodzisz profesjonalnie do klientów. Sam bym kupił telefonik z komisu z gwarancją.

0