Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwofer LG -problem z wymianą głosnika,jednorazówka ?

29 Lis 2005 09:33 924 4
  • Poziom 25  
    Witam

Mam problem z subwoferem z kina domowego
    Lg LH-T6340 .
    Chciałbym wiedzieć czy można w nim dostać sie i wymienic głosnik
    bez oszpecania, podważania na siłe itp.....
    Z boku jest kratka z materiałem osłaniająca głosnik widać przez nią srubki którymi przykrecony jest głosnik, wszystko fajnie tylko nie mam pojecia jak zdjąc tą kratke podważalem lekko przekręcalem i nic
    chyba klejona :(

pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Witaj! Może podgrzej osłonę głosnika suszarką do włosów (oczywiście z uczuciem,aby nie stopić tworzywa jak i syntetycznej tkaniny)w miejscach najbardziej sztwno trzymających sie pudła i delkatnie szerokim i sztywnym nożem delkatnie odciągaj kratkę w tych miejscach od subwoofera.Mnie tak kiedyś wyszło na podobnym urządzeniu.Osłona powinna odejść od obudowy.Innej możliwości nie ma ( chyba ,że demolka ).Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    Udało sie :) kratka miała plastkowe bolce które wcisniete były w dziurki w pudle dodatkowo dali tam klej wsumie nipotrzebnie , jeden bolec sie ułamał ale na trzech wsumie dobrze sie trzyma.....
    Moglby mi ktoś polecić lepszy głosnik niz ten standardowy
    wiekszej mocy , ten ma 40 W a nie 60 W jak jest w instrukcji ,
    po za tym głosniki LG nie nalezą chyba do najlepszych :) ?
    Sub jest dołaczony do odtwarzacza LH-T6340 i do niego bedzie podlączony .
  • Poziom 21  
    Witam

W takim razie glosnik 8ohm, a co o konkretow to musisz podac objetosc wewnetrzna dla ktorej ew. dobierze sie glosnik.

Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Musiał być podać srednice głosnika i wymiary obudowy:) Ale możesz sobie poglądac coś tu www.stx.pl lub może coś z www.allegro.pl 8-)