Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera Samsung VP D101 warto/nie warto ?

trębacz 29 Nov 2005 15:59 5230 5
    trębacz
    Level 15  
    Witam
    Mam zamiar kupna kamery jakiejś cyfrowej miniDV jakiejś takiej do rejestrowania wycieczek, taka kamerka do domowego użytku. Ostatnio dostałem propozycję za 800zł kamerki w idealnym stanie dwu miesięcznej na polskiej gwarancji i jest to SAMSUNG VP D101. Co o tym sprzęcie sądzicie i jeszcze go warto za tyle kupić, czy raczej dołożyć jeszcze trochę kasy i kupić coś lepszego?
    Pozdrawiam
    datatomek
    Level 26  
    Raczej amatorskie kamerki miniDV są koło w tych cenach.Za 800 2m/ce,jeśli nie jest wyeksploatowana,to warto.Na pewno lepsze kamerki od tego samsunga kosztują kilkanaście razy więcej.
    trębacz
    Level 15  
    Ja jednak ją już kupiłem i nie nażekam.
    Pozdrawiam
    beata22
    Level 2  
    Witajcie:) mam wielka prosbe potrzebuje sterowniki do kamery samsung VP-D101 jak ktos ma prosze przeslac na emaila durbas(malpa)op.pl wielkie dzieki:)
    Robert Miś
    Level 12  
    Trochę drogo za tą kamerę / teo co teraz leży w sklepach za 600 zł będzie nagrywać podobnie.
    Sterowniki - do vp-d101 - ta kamera ma jedynie wyjście DV/ IEEE1394 (nie ma USB) - przy WIN XP nie potrzebuje sterowników / łączy się sama i jest rozpoznawana / potem jakikolwiek edytor , choćby z gazety. Przy WIN98 rzeczywiście sterownik potrzebny, jest razem z video studio5.1 na stronie samsung.pl.