Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem centralki blkady zapłonu dukato jumper boxer

kbys 30 Nov 2005 19:23 6461 3
    kbys
    Level 14  
    potrzebuje pomocy jak pominąc blokade zapłonu citroen Jumper bo mam klucz matke i kolega zablokował mi centralke i chciałbym sie jej pozbyc bo nie moge teraz ani matką czerwonym kluczem odpalic ani innymi kluczami z tego autka .Pomocy czym i jak pominąc immobileizer .pomocy PILNE JUMPER JEDYNKA pierwsza wersja 2.8 td
    immo
    Level 14  
    Wiam jak ominąc w Ducato ,pewnie jest tak samo. ale powiedz jak kolega zablokował immobiliser, moze tylko wyprogramował klucze albo rozłaczył zasilanie wyłacznik inercyjny/bezwładnosciowy za akumulatorem, wtedy tez zapali lampke immo i silnika sie nie uruchomi
    kbys
    Level 14  
    immo wrote:
    Wiam jak ominąc w Ducato ,pewnie jest tak samo. ale powiedz jak kolega zablokował immobiliser, moze tylko wyprogramował klucze albo rozłaczył zasilanie wyłacznik inercyjny/bezwładnosciowy za akumulatorem, wtedy tez zapali lampke immo i silnika sie nie uruchomi

Witam wiec zblokowany jest bo jakiś magik grzebał w centralce i świeci sie kontrolka immo i powiedz czy moge go pominąć centralka taka zółta ma 2 kości 3 pinowa z cewką immo i 8 pinowa mam schemat immo i powiedz czy ten przewód co idzie do centralki immo z ECU z komputera musi być pod jakimś napieciem czy co tam sie pokazuje jak go pominąć i pozatym świeci mi kontrolka wtryskiwacza i auto nie chce palic a wczesniej immo było ok zanim magik rozgrzebał kumplowi immo bo stwierdził ze wina jest w immo ale tak nie było a silnik jest 2.8 HDI sorki wczoraj myślałem ze to td ale sprostowanie .
    kbys
    Level 14  
    immo wrote:

Panowie naprawiłem problem był w połączeniu centralki immo a kalkulatorem wtrysku na przewodzie centralka immo pin 6 a kalkulator wtrysku pin 11. pozdrawiam